Анонс: Василь Ломаченко - Чонлатарн Пірійяпіньо

17:34, 21.11.2014. Анонси 5238

Анонс: Василь Ломаченко - Чонлатарн Пірійяпіньо

Василь Ломаченко (2-1-0, 1 КО) - Чонлатарн Пірійяпіньо (52-1-0, 33 КО)

Cotai Arena, Макао (Китай). Бій за звання чемпіона світу WBO у напівлегкій вазі.

"Його кількість боїв говорить сама за себе", - так відповів на запитання журналіста "Як охарактеризуєте свого майбутнього суперника?" Василь Ломаченко. Але, кількість ще не означає якість. Для тих, хто не знає особливостей азійського боксу, принагідно запрошуємо ознайомитися з рекордом тайця, і вам одразу стане все ясно. Ви самі зможете переконатися, що вже на цьому етапи кар'єри Чонлатарн (ох, і нелегко з першого разу вимовити його ім'я!) може зустрічатися із бійцями з професійним рекордом (29-19-5). Це не проблема Чонлатарна - так билися всі боксери з Тайланду і сусідніх країн. Згадайте хоча б легендарного Понгсаклека Вонйонгкама, який не один рік входив до топ-10 p4p, але який на піку кар'єри міг запросто провести бій із чоловіком, в послужному списку якого було (0-2, 1 КО).

Чонлатарн має приблизно однакову кількість поєдинків із Орландо Салідо - людиною, яка доволі сенсаційно завдала поразки Ломаченку у його другому професійному поєдинку. Але суперники тайця та мексиканця - це як "запорожець" і "феррарі". Мекс пройшов горнило справжніх війн суперниками екстра-класу, а Чонлатарн - брав участь виключно у боях, які дуже часто за своїм рівнем не перевищували рівень чемпіонату однієї з областей України. Лише один суперник був у Чонлатарна високого класу - це Кріс Джон, який свого часу навіть побив знаменитого Хуана Мануеля Маркеса. І йому Чонлатарн програв без шансів або якихось інших варіантів.

lomachenko_wort_140925_003a_720x501.jpg (45.46 Kb)

Відверто зізнаюся, не мав честі раніше бути знайомим з "творчістю" Пірійяпіньо, тож аби написати цей анонс змушений був переглядати його бої в інтернеті, і вже із цього ліпити його образ боксера. Аби внести перед боєм хоча б якусь інтригу я намагався знайти бодай якусь зачіпку - а за рахунок чого Чонлатарн міг би якщо не перемогти, то хоча б створити конкуренцію нашому Василю. І зізнаюся перед вами чесно: я не знайшов жодного козиря. У нього нема навіть приблизно такої швидкості, як у Гері Рассела - попереднього суперника Ломаченка. В нього нема навіть близько тієї агресії та пресингу, що у Салідо, і не проглядається хоча б приблизно тої школи і класу, що у багатьох суперниках "Лома" в любителях. До того ж фінальна прес-конференція засвідчила, що в габаритах велика перевага в українця.

Звичайно, що всі ми ще тримаємо в пам'яті поразку Василя від Салідо, і вона хоч-не-хоч множить шанси на певний коефіцієнт обережності. Та все ж ми прогнозуємо якщо не нокаут (це не козир василя ще з часів люителів), то як мінімум ефектна декласація.


Теги:Василь Ломаченко, Чонлатарн Пірійяпіньо

Новини
Більше новин

Читайте також