Анонс: Олександр Усик - Денні Вентер

13:22, 12.12.2014. Анонси 6864

Анонс: Олександр Усик - Денні Вентер

Олександр Усик (5-0, 5 КО) - Денні Вентер (19-6-0, 14 КО)

Київ, "Палац Спорту". Бій за титул Інтерконтинентального чемпіона WBO у важкій вазі.

В другому поєдинку поспіль Олександр Усик зустрічатиметься з представником Південної Африки. Хотів спочатку написати - з вихованцем південноафриканської школи боксу. Але якщо ця школа й існує, то вона далеко не найвідоміша і не найсильніша у світі боксі. Хоча окремих її представників українські шанувальники боксу повинні пам'ятати досить добре. Наприклад, Франсуа Бота. Або Коррі Сандерса, земля йому пухом.

Та все ж ні Брюер, ні Вентер не дотягують до рівня Сандерса, хоча і він ніколи не входив навіть до топових супертяжів попри те, що був дуже сильним боксером. Виділити у них можна кілька спільних рис. По-перше, ніхто з відомих південноафриканців не був еталоном технічної майстерності. Так, вони мали в наявності певний технічний арсенал, але це був середній рівень. Твердий середній рівень. Всі південноафриканці полюбляють йти в бійку, особливо не задумуючись про власний захист. Та ще й до того жодного гренадера серед них теж згадати важко. Денні Вентер - підпадає під всі ці характеристики. Але в порівнянні із попереднім суперником Олександра, Даніелем Брюером, Вентер все ж сильніший. Це слід визнати. Але так і має бути: якщо Усик хоче стати чемпіоном світу, то й рівень опозиції відповідно потрібно підвищувати. Про це свідчить і їхній очний бій, в якому Вентер переміг Брюера без будь-яких питань. Але якщо брати справді сильних опонентів Денні, то можна згадати лише його земляка Табісо Мчуну, який зараз є №2 у рейтингу boxrec у важкій вазі. І Вентер двічі йому програв.

_ccb3jfxeh8_600.jpg (50.35 Kb)

Логіка підказує, що в Усика не повинно бути проблем із Вентером. Але для цього потрібно просто врахувати кілька моментів. По-перше, все ж варто уникати бою на ближній дистанції. Не скажеш, що Вентер там кращий за Усика, але все ж навіщо заводити бій у течію, де опонент почувається найбільш комфортно? До речі, якщо все ж Вентеру вдасться прориватися на ближню (або якщо сам Олександр туди переведе поєдинок), то в першу чергу треба бути уважним з боковими південноафриканця, особливо правим кросом через руку. На щастя, Усик може цього легко уникнути, оскільки має дуже хороші ноги і чудову роботу корпусом у захисті.

e9r8l969osm_600.jpg (41.6 Kb)

Навряд чи Олександр, який є типовим ігровиком, буде брати бика за рога і будь-що намагатися нокаутувати суперника уже в дебюті бою. За той час, що він провів у професіоналах, його стиль доволі чітко викрісталізувався, і в ньому стартові спурти як такі відсутні. Скоріш за все це буде монотонна обробка всіх поверхів Вентера, і про нокаути можна бути говорити уже починаючи з другої третини бою.

Якщо забути про форс-мажори (сподіваюся, що так і буде), то Усик повинен як мінімум декласувати Денні Вентера, хоча більш реальним завершенням бою буде нокаут. Бо попри не надто силову манеру ведення бою, знайти нокаут у будь-якому поєдинку для Усика ніколи особливою проблемою не було.


Теги:Олександр Усик, Денні Вентер

Новини
Більше новин

Читайте також