Час циганів: Анонс бою Тайсон Фьюрі - Крістіан Хаммер

17:11, 26.02.2015. Анонси 9359

Час циганів: Анонс бою Тайсон Фьюрі - Крістіан Хаммер

Тайсон Фьюрі (23-0, 17 КО) - Крістіан Хаммер (17-3-0, 10 КО).

O2 Arena, Лондон, Великобританія. Бій за звання Інтерконтинентального чемпіона у суперважкій вазі за версією WBO.

Коли Тайсон Фьюрі дізнався, що став офіційним претендентом на титул чемпіона світу у суперважкій вазі по лінії WBA - а це сталося наступної секунди після перемоги над Дереком Чізорою - прихильники його боксерського (і не тільки) таланту задалися одним питанням: буде Тайсон зустрічатися з кимось до бою із володарем титулу Володимиром Кличком, чи все ж вирішить не ризикувати здоров'ям, репутацією та нулем у графі "поразки" і просто відпочине? Команда Фьюрі все ж вирішила випустити свого бійця в ринг. Але вибір суперника відверто кажучи здивував.

...Коли два роки тому Кличко зустрівся в рингу з Маріушем Вахом, всі не зовсім зрозуміли вибір українця: суперник без особливого імені, майстерності, але з величезними габаритами і здоров'ям. Слави особливої не здобудеш, а ризик чималий... Та все ж як виявилося, українець тоді мислив стратегічно. Ось-ось мала наступити ера високих супертяжів (Фьюрі, Вайлдер, Прайс, Джошуа), рано чи пізно доведеться вийти в ринг проти когось, хто більший, важчий і габаритніший за тебе. Тож краще розпочати цей процес з суперника, який є доволі серйозним, але за класом поступається лідерам і проспектам своєї ваги. Тож вибір тоді логічно зупинився на Ваху.

А ось вибір Фьюрі, м'яко кажучи, здивував. Фахівці і промоутери пророкують бій Фьюрі з Кличком десь на осінь цього року, тож навряд чи Тайсон вийде до цього в ринг ще раз. А якщо ти готуєшся до боксера калібру Кличка, то тобі вкрай важливо провести бій із кимось, хто схожий на нього. Звичайно, знайти копію Володимира нереально - це якщо брати до уваги весь цілісний образ Кличка-боксера. Але знайти хоча б когось схожого за габаритами, стійкою і манерою ведення бою не так складно. Але Фьюрі вибрав Хаммера.

fyuri-hammer6.jpg (29.64 Kb)

Нічого не хочу сказати поганого про Крістіана Хамммера - це боєць, який виходить в ринг за перемогою в кожному поєдинку. Але його клас - це як мінімум другий, а то і третій ешелон сучасного суперважкого дивізіону. Румун за походженням (до речі, в нас в суботу буде протистояння циган - румунського та ірландського), Хаммер немає в арсеналі нічого такого, аби хоча б близько претендувати на перемоги з елітними супертяжами: ні відповідної швидкості, ні удару, ні габаритів.

Хаммер програвав таким суперникам, як українець Тарас Біденко та Маріуш Вах, не кажучи вже про поразку у першому ж бою у профі від нікому не відомого Роберта Грегора, в якого тоді рекорд був 0-1. За великим рахунком, Хаммер - це погіршена копія Дерека Чізори, якого Фьюрі без великого ризику, але і без великих проблем переміг зовсім нещодавно. Причому копія ця - в рази гірша за оригінал.

christian-hammer.jpg (21.74 Kb)

Це буде легкий бій для Фьюрі і легкі гроші. Звичайно, він може поставитися зверхньо до суперника (як це було у протистоянні з Джоєм Абелем, коли Фьюрі вийшов в ринг в компанії зайвих десяти кілограмів), але навіть в такому випадку він повинен перемагати Хаммера без будь-яких запитань.


Теги:Тайсон Фьюрі, Крістіан Хаммер

Новини
Більше новин

Читайте також