Шанс лакі-панча. Анонс бою Альварес - Кіркленд

18:51, 08.05.2015. Анонси 27451

Шанс лакі-панча. Анонс бою Альварес - Кіркленд

Сауль Альварес (44-1-1, 31 КО) - Джеймс Кіркленд (32-1-0, 28 КО)

Minute Maid Park, Хьюстон, штат Техас, США. Рейтинговий бій у другій напівсередній вазі.

Був час, і Сауль Альварес навіть хотів кинути виклик самому Флойду Мейвезеру. Але не в плані боксерського поєдинку - ні, в рингу Канельо програв Красунчику без шансів. Альварес хотів призначити свій бій на 2 травня. А це означало, що він хотів посягнути взагалі на святе: провести свій поєдинок в один день із найочікуванішим боєм століття Флойд Мейвезер - Менні Пакьяо.

Подібна конкурентна війна між Альваресом і Мейвезером ведеться давно. І суть ідеї рудного мексиканця було показати: я хоч і не найкращий поки що боксер у світі, зате найпопулярніший. Але конкурувати з Мейвезером за дату можна було тільки в одному випадку: якщо суперник твій теж носитиме суперзірковий статус. Тому ще півроку тому розпочалися переговори із Мігелем Котто, який і є справжньою суперстар цього виду спорту.

Чим більше затягувалися переговори, тим зрозуміліше ставало, що ніякого бою Альварес - Котто не буде. Принаймні зараз. А в такій ситуації і про дату 2-го травня можна забути. В результаті команда Альвареса перенесла бій свого боксера на тиждень після Мейвезер - Пакьяо, а суперника знайшли теж доволі непоганого, хоча і простого, як для нього.

kirkland.jpg (184.12 Kb)

Джеймс Кіркланд.... Кілька років тому це ім'я було на слуху у кожного любителя боксу, хто розбирався у цьому виді спорту трохи глибше, ніж Мейвезер-Пакьяо-Кличко-Тайсон-Алі. Бо Кіркленда тоді називали одним із найперспективніших слаггерів світу. З його агресивною манерою навряд чи могли сподіватися, що він сягне рівня першої п'ятірки p4p, але те, що це буде один із найвидовищних бійців дивізіону - це було зрозуміло з першого погляду. Так, у таких боксерів на кожні кілька перемог завжди знайдеться своя поразка, та все ж вони завжди належали і належатимуть до найбільш касових бійців Мекки боксу - Сполучених Штатів Америки. Бо там люблять і цінують подібні речі.

Стиль боксу Кіркленда став себе виправдовувати дуже швидко. Видовищні бої, більшість із яких завершувалася нокаутами, або технічними нокаутами. Дочекався Джеймс і свого апсету: трапилося це у квітні 2011-го, коли американець тричі витирав канвас рингу у бою із непоганим, але далеко не зірковим Нобухіро Ішидою, і фінального гонгу навіть першого раунду так і не почув. Та поразка не зламала Кіркленда, він здобув дві швидких перемоги, а вже у листопаді цього ж року знайшов свого однодумця у плані вияснити, в кого не тільки міцніші кулаки, але і й бетонніше підборіддя. Це був Альфредо Ангуло, і їхнє побоїще дехто навіть визнав "Поєдинком року - 2011". Тоді Кіркленд висів на волоску від другого нокауту, але невідомим у науці способом зумів повернутися у бій і вже у свою чергу нокаутував Ангуло.

А потім - провалля через непорозуміння із промоутером. І за три роки - два бої. Один із яких - з Моліною завершився скандалом. Ось з таким багажем Джеймс підходить до бою з одним із найкращих боксерів світу. Ще треба говорити, хто тут буде явним фаворитом, а кого привели "на забій"?

Шансів у Кіркленда і справді небагато. Все, на що він може сподіватися, це на те, що якийсь із його потужних бокових зможе долетіти до голови Канельо, коли той не бачитиме його. Це називається шансом лакі-панчера. Більше варіантів немає.


Теги:Джеймс Кіркленд, Сауль Альварес

Новини
Більше новин

Читайте також