"Буря в пустелі" чи "Буря в стакані"? Анонс бою Бредлі - Варгас

18:05, 26.06.2015. Анонси 47094

Тімоті Бредлі (31-1-1, 12 КО) - Джессі Варгас (26-0-0, 9 КО)

Бій за титул тимчасового чемпіона світу WBO у напівсередній вазі.

"Я можу битися хоч із Кличком!" - саме так, не більше і не менше, кілька тижнів тому заявив екс-чемпіон світу у напівсередній вазі Тімоті Бредлі. Впевненість у собі і бравада - це непогана риса, як для боксера, та все ж навіть млинець у вигляді наступного суперника Тімоті Бредлі може стати для нього гливким. А ним буде міцний мексиканець, до того ж чемпіон світу у суперлегкій вазі Джессі Варгас.

Тімоті Бредлі завдяки своїм топовим поєдинкам по праву належить до кагорти світових зірок боксу. А ось Джессі Варгас, хоч і поважний чоловік із пасом чемпіона на животі, все ж менш відомий загальній публіці. Аби якось особливо не розписувати його стилю та манери ведення бою, і не розповідати, хто він такий, пропоную вам переглянути відео другого раунду бою із колумбійем Вальтером Естрадою... Ну що, подивилися? Ось тепер і скажіть, що не всі латиноси мають одну і ту ж манеру ведення бою! Насправді не всі, скажу вам чесно, але Варгас до унікумів явно не належить. І немає значення, що Джессі народився і виріс у Штатах, має громадянство цієї країни, вочевидь вчився битися в одній із шкіл боксу Лос-Анджелеса. Але коли лунає стартовий гонг, латиноамериканська кров закипає у ньому, і він забуває, що перемагає не завжди той, хто більше влучить, а часто той, хто менше пропустить. Так, з того бою минуло уже чотири роки, Джессі дещо подорослішав, але і далі нерідко любить вияснити, "в кого ж міцніша клюшка".

Для Тімоті Бредлі, який за своєю манерою більше належить до каґорти контрпанчерів, такий за стилем суперник мав би бути цукеркою на день народження. На його стороні практично все: від швидкості, класу і техніки - до досвіду проведення боїв із сильними суперниками. До того ж протистояння із Бредлі стане першим для Варгаса, в якому він виступатиме у напівсередній вазі. До цього часу Джессі вище суперлегкої не піднімався. Тому ще не відомо, як Варгас увійде у цю ріку, та ще й одразу боєм із боксером калібру Тімоті Бредлі.

l3d3jksxp4i_600.jpg (40.27 Kb)

Якби цей поєдинок відбувся років зо два тому, то його переможця можна було б назвати з вірогідністю у 90%. Як ви можете здогадатися, тут явним фаворитом був би Бредлі. Але з того часу дещо змінилося: у практично ідеального боксера почали виявлятися один недолік за іншим. Так, він переміг Менні Пакьяо лише за допомогою суддів, але той бій був дуже навіть конкурентним! А після почалися "збої". Бредлі був на волосинку від поразки Руслану Проводнікову, якого мав перемагати як мінімум на одних лише "відходах" і "ногах". Але вирішив перевірити себе у безкомпромісній рубці, і тут виявилося, що "борода" у Тімоті далеко не бетонна. Потім була перемога над Хуаном Мануелем Маркесом: у протистоянні двох контрпанчерів переміг молодший і швидший, а згодом - і поразка у реванші із Пакьяо. Далі ще гірше: вердикт бою із Дієго Чавесом - нічия, і це при тому, що три роки тому на такого суперника Бредлі навіть і не подивився б. Це той самий Дієго Чавес, який не зумів перемогти повільного і нехитрого "лісоруба" Брендона Ріоса. Тобто тенденція виступів Тімоті Бредлі нагадує спуск з гори: все нижче, нижче і нижче за рівнем. Дехто навіть почав стверджувати, що зірка Бредлі уже потрохи згасає.

До слова, прізвисько Тімоті Бредлі в рингу - "Буря в пустелі". Перед реваншем із Менні Пакьяо наставник філіппінця Фредді Роач назвав його "Буря в стакані". Тоді така характеристика викликала лише усмішку навіть у тих, хто не дуже любить Тімоті. Але останні протистояння американця все ж змусили багатьох задуматися над словами Роача. Ось тому бій із Варгасом і дасть відповідь на питання теперішніх можливостей американця. Хто він: "Буря в пустелі", чи "Буря в стакані"?

Але саме тому від нього можна чекати впевненого і красивого повернення після серії невдач (нічия із Чавесом вважається саме такою). Тімоті розуміє: для того, аби розраховувати ще хоча б на один-два великих і касових поєдинки, йому необхідно ще раз під'єднати свою зірку до електричної мережі, аби та знову засяла так само яскраво, як раніше. Поразка ж від Варгаса поставить на грань кар'єру Бредлі, скоріш за все він навіть змушений буде піти.

Взагалі результат бою тут більше залежить від Бредлі, ніж від Варгаса. Якщо американець його проведе правильно, то найімовірніше він і вийде переможцем. У Варгаса були проблеми з усіма менш більш сильними суперниками: від Хосесіто Лопеса і Хабіба Аллахвердиєва, і до Антоніо Де Марко.

au_ocvz3j74_600.jpg (83.66 Kb)

Що стосується можливого перебігу бою, то питання тут полягає насамперед в тому, чи не захоче Бредлі вступити у "махач" із Варгасом. Цього виключати не можна, згадайте бій із Проводніковим. Але саме це може і "поховати" Тімоті. Причому не лише в цьому поєдинку, але і в кар'єрі.


Теги:Тімоті Бредлі, Джессі Варгас

Новини
Більше новин

Читайте також