Легкі гроші для "Triple G": Анонс бою Головкін - Лемьє

12:10, 17.10.2015. Анонси 24163

Легкі гроші для

Геннадій Головкін (33-0, 30 КО) - Давід Лемьє (34-2, 31 КО)

"Медісон Сквер Гарден", Нью-Йорк, США. Бій за звання чемпіона світу WBA, IBF у середній вазі.

Ми вже давно звикли, що у світі сучасного споживача, обгортка повинна бути як мінімум не гіршою за саму цукерку. А то і кращою. А ще важливіше, на якій тарелі принесуть твої улюблені солодощі. Абсолютно по такому ж принципу працюють і у світі професійного боксу. Промоутери та менеджери, вкладаючи гроші у своїх боксерів (здебільшого, немалі гроші), прагнуть отримати відповідну віддачу, яка вимірюється у вічнозелених американських доларах. Ось і протистояння Геннадія Головкіна та Давіда Лемьє нам усім подали у вигляді страви, яку сотворив ледь не найкращий кухар світу. Але насправді це лише обгортка. Сама ж цукерка може виявитися далеко не такою смачною, як того очікують більшість гурманів.

Звичайно, що піарщикам, які обслуговували організацію бою Головкін-Лемьє, було із чим працювати. На двох ці хлопці провели 67 переможних боїв, і лише п'ятеро їхніх суперників почули фінальний гонг. Процент нокаутів майбутніх опонентів просто зашкалює. До того ж манера ведення бою і Головкіна, і Лемьє - це те що треба надто прискіпливій американській публіці. То в чому ж тоді, спитаєте, проблема? Можна сказати, що у цьому протистоянні є все, аби поставити його в перелік найочікуваніших боїв року... Та насправді тут відсутнє головне, і це ідеально вдалося замаскувати організаторам вечора. В поєдинку Головкіна і Лемьє і не було, немає і ніколи не буде інтриги. А без інтриги будь-яка спортивна подія втрачає свій основний сенс.

hi-res-934ef32858f030731069eaa3db26cb68_crop_north.jpg (45.59 Kb)

Можна скільки завгодно розповідати про крутість проценту нокаутів Лемьє, впарювати міф про його феноменальний удар, але від факту не втечеш: Давід практично немає шансів у поєдинку із казахом. Якщо ви не вірите мені, тоді зайдіть на сайт будь-якої букмекерської контори, і ви побачите, що на перемогу Головкіна коефіцієнт приблизно 1.08. в той час як перемога канадця оцінюється з розрахунку 7 до 1. А тепер скажіть: чи може на звання "мегафайту" претендувати подія з такими явними фаворитом та андердоґом? Думаю, відповідь буде очевидною.

Звичайно, я не відмовляю нікого після зазвичай нелегкої суботи прокинутися в неділю до світанку (а декому, можливо, і взагалі не лягати) і переглянути бій Головкін - Лемьє. Тим паче, що це ті хлопці, які можуть і вміють подарувати шоу. Але сам мегафайт скоріш за все стане виставою одного актора - Геннадія Головкіна.

Безперечно, в поєдинку двох нокаутерів може відбутися що завгодно: про той самий фактор лакі-панчу забувати ніколи не треба. Давід Лемьє справді може жорстко прикластися. Та все ж дуже сумнівно, що він зможе пробити бетонне підборіддя Головкіна. Скоріше буде навпаки. Якщо Давіда "валяв" далеко не ударний Марко Антоніо Рубіо, та й Н'Жикам зумів добряче його потрясти, то Головкін його тим паче заканвасить. Змагатися у плані техніки із казахом Давіду можна і не починати, тому що різниця у цьому компоненті вимірюється прірвою.

fight-action-1024.jpg (76.46 Kb)

Скоріш за все цей бій буде як під копірку схожий на протистояння Головкіна із Кертісом Стівенсом. І завершиться все приблизно так само - нокаутом від Головкіна. Єдине питання, коли він буде.


Теги:Давід Лемьє, Геннадій Головкін

Новини
Більше новин

Читайте також