Денис Берінчик - Інносент Аніанву. Анонс

16:00, 14.11.2015. Анонси 23734

Денис Берінчик - Інносент Аніанву. Анонс

Сьогодні український боксер Денис Берінчик (1-0, 1 КО) проведе другий бій на професійному рівні у першій напівлегкій вазі (до 63,5 кг) проти досвідченого нідерландця Інносента Аніанву (22-12-3, 13 КО). Поєдинок відбудеться у Броварах.

Як відомо нідерландець є надзвичайно досвідченим суперником, однак не надто стабільним, оскільки на його рахунку є і декілька поразок. Це саме той суперник, який потрібен українцеві на теперішньому етапі, адже наш боксер проводитиме тільки другий бій на профі-рингу.

Саме у таких поєдинках здобувається досвід та кується воля до перемоги. Здобути перемогу для Дениса є надважливим завдання, адже завдяки ній боксер зможе підтвердити реноме серйозного боксера. Це тільки перші кроки у серйозному боксі, тому на цьому етапі не варто робити помилки, однак Берінчик справжній боєць, то ж йому нічого боятися.

Перед боєм обидва боксери розхвалювали одне одного, однак зрозуміло, що як тільки почнеться бій усі люб'язності забудуться. Безперечно, що суперники добре вивчили одне одно. На боці Аніанву звісно його великий досвід, проте українець прагне довести, що нічим не гірший від інших. Тому бій буде надзвичайно цікавим. Деякі ж аналітики віддають перевагу українцеві, оскільки вважають його сильнішим.

Врешті-решт, нагадаємо, що на зважуваннях українець виявився важчим на декілька кілограмів від свого супротивника: Берінчик - 63 кг. - Аніанву - 60,95 кг.

Початок: о 22:30
Трансляція: Канал "Інтер"


Теги:Денис Берінчик, Інносент Аніанву

Новини
Більше новин

Читайте також