Монсон: Спочатку думав, що в Росії всі п'ють горілку і бігають за ведмедями

14:05, 30.08.2016. ММА 1921

Монсон: Спочатку думав, що в Росії всі п'ють горілку і бігають за ведмедями

Відомий американський боєць ММА Джефф Монсон на прес-конференції в Ульяновську розповів, що для нього означає вираз "російська душа".

"Взагалі в Америці існує такий яскравий образ радянської Росії. Насправді, коли я сам сюди вперше приїхав, то думав, що всі тут п'ють горілку, бігають за ведмедями і взагалі холодно до неможливості. Горілка виявилася правдою (сміється). Найголовніше, що люди тут дуже щедрі, вони звикли віддавати, а не брати.

Рік тому у мене був бій в одному з міст Росії, в якому мені довелося провести три тижні. І на одній з прес-конференцій я сказав, що моя мама дуже хвора. І був один немолодий уже чоловік, відівшій прес-конференцію по телебаченню, який протягом трьох тижнів намагався зустрітися зі мною. І в останній день перед моїм від'їздом він все таки домігся зустрічі зі мною і подарував мені ікону Богородиці, сказавши, що це для моєї мами, для її одужання. Це був дуже емоційний момент, тому що він не знав мене, не знав мою маму, але тим не менше хотів зробити щось хороше, намагався віддати частину свого тепла. Я б дуже зворушений. І для мене ось це справжня російська душа", - розповів Монсон.


Теги:Джефф Монсон

Новини
Більше новин

Читайте також