Рокхолд ставить ультиматум UFC: Ведіть пояс тимчасового чемпіона, або у вас не буде дивізіону

17:00, 09.05.2017. ММА 1933

Рокхолд ставить ультиматум UFC: Ведіть пояс тимчасового чемпіона, або у вас не буде дивізіону

Екс-чемпіон UFC у середній ваговій категорії Люк Рокхолд каже, що не буде погоджуватися на пропозиції про поєдинок з боку UFC, поки компанія не введе пояс тимчасового чемпіона або поки не змусить чинного чемпіона Майкла Біспінга проводити захисти титулу.

"Я ні з ким не буду битися, якщо вони не введуть тимчасовий пояс чемпіона або не змусять Біспінга битися з претендентом. І так слід вчинити іншим бійцям дивізіону. Інакше в чому сенс? Без мене, Мусасі, Йоеля і Уіттакера? Мені здається, що всім потрібно стояти на своєму і послати їх. Оголошуйте введення пояса тимчасового чемпіона, інакше у вас не буде дивізіону.

Здається, все і так вже приєдналися до цієї страйку, вірно? Ми всі чекаємо титульний бій. Уіттакер згоден, я висловив свою думку, вважаю, і Мусасі потрібно стояти на своєму. Без нас у вас немає дивізіону.

Я показую яскраві бої, б'ю кращих бійців світу, але ця дорога нікуди не приводить. Так в чому сенс? Немає сенсу залишатися в дивізіоні, або навіть, хай йому грець, залишатися в компанії. Якщо важливі тільки грошові бої, то я піду куди-небудь ще.

Ви можете звільнити мене від контракту, і я піду проводити десь в іншому місці гучні грошові бої. Я перебуваю в компанії заради боїв з кращими бійцями заради титулу. Якщо до нього немає дороги, то я виходжу. Звільніть мене", - сказав Люк.


Теги:люк рокхолд

Новини
Більше новин

Читайте також