Рокхолд про Кромьє: Ми були з ним з самого початку, жили в розваленому будинку мого менеджера

20:00, 29.07.2017. ММА 3021

Рокхолд про Кромьє: Ми були з ним з самого початку, жили в розваленому будинку мого менеджера

Екс-чемпіон UFC у середній вазі Люк Рокхолд висловився щодо бою між його другом, чемпіоном в напівважкій вазі Даніелем Кормьє і Джоном Джонсом, який відбудеться в неділю вранці.

"Шанси Кормьє на перемогу цілком реальні. Зараз ми маємо унікальну ситуацію: Джон був відсутній два роки, в той час як Даніель домінував в дивізіоні. Це буде напружений і дуже важкий поєдинок. Кормьє серйозно покращився з моменту першого бою, це буде дуже конкурентна битва. Зрозуміло, набагато складніше дивитися на поєдинок одного, ніж виступати самому.

Важко бачити друга, що б'ється, розуміючи, що нічого не можеш зробити. Особливо, враховуючи, який ми з ним шлях пройшли. Ми були з ним з самого початку, жили в розваленому будинку мого менеджера, це не було прогулянкою по парку. Напередодні цього бою я трохи нервую, але це нормально. Думаю, бій Кормье - Джонс пройде всі п'ять раундів, ніхто з них не буде здаватися. Вони влаштують п'ятираундову війну, а потім ми побачимо Кромьє з піднятою рукою", - заявив Рокхолд в інтерв'ю TMZ.


Теги:Даніель Кормьє, Джон Джонс, люк рокхолд

Новини
Більше новин

Читайте також