Долідзе - про UFC, трештокінг та потенційного суперника

21:55, 26.01.2019. ММА 1354

Долідзе - про UFC, трештокінг та потенційного суперника

Новоспечений боєць UFC Роман Долідзе (6-0) провів прес-конференцію в Києві, присвяченій його переходу в UFC.

"Ще до пропозиції від UFC, на мене вийшли представники іншого великого промоушена - ONE Championship. Вони запропонували контракт на 6 поєдинків, хороші фінансові умови і обіцяли відразу знайти мені спонсора. Але моя мета інша - бути кращим серед кращих, а кращі зібрані в UFC. Саме від UFC я чекав конкретної пропозиції, адже це найбільша організація, там виступають кращі бійці світу.

Моя перемога над Микитою Криловим в фіналі чемпіонату України з грепплінгу може послужити приводом для проведення ще одного нашого поєдинку, але вже за правилами ММА. Подібні історії люблять як вболівальники, так і керівництво UFC.

До всіх суперників завжди ставлюся з повагою. Мене дивує незрозуміла поведінка, коли бійці намагаються показати свою агресію перед боєм. Вважаю це дурним. Сам не збираюся таким займатися. Сподіваюся, знайду свій вектор правильного руху, і мені не доведеться опускатися до подібного роду перепалки. Звичайно, будуть хлопці, які спробують мене вивести з себе. Під час бою поясню їм, що це поганий задум", - заявив Долідзе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український боєць ММА підписав контракт з UFC


Теги:Роман Долідзе, UFC

Новини
Більше новин

Читайте також