Оверім про бій з Волковим: Це буде мій останній шанс

15:55, 30.01.2021. ММА 4122

Оверім про бій з Волковим: Це буде мій останній шанс

Легендарний голландський боєць Алістар Оверім поділився очікуваннями від поєдинку проти російського важковаговика Олександра Волкова, який відбудеться 7 лютого в рамках UFC Fight Night 184 в Лас-Вегасі.

"Волков явно виріс, як боєць, але і я також став краще. Думаю, зараз я набагато небезпечніший, я на піку, я відчуваю себе краще ніж будь-коли, і дуже радий, що бій відбудеться саме зараз. Для мене це ідеальний час. Волков хороший у всіх аспектах, він б'є ногами і руками, вміє діяти на покритті. Думаю, він небезпечний у будь-якій стихії. у нього довгі руки. Загалом, це буде цікава сутичка. Але я відчуваю, що абсолютно готовий. Був хороший табір , і буде хороший бій.

Я здобув дві перемоги поспіль, думаю, мої бої хороші і видовищні. Ми будемо дотримуватися цієї траєкторії, і тоді титульний бій не змусить себе чекати. Це буде мій останній шанс, тому що мій час йде. І це добре. У мене була класна кар'єра, але потрібно бути реалістами. це мій останній забіг, я не збираюся виступати до 45 років", - заявив Оверім.


Теги:Алістар Оверім, олександр волков

Новини
Більше новин

Читайте також