Анонс: Флойд Мейвезер - Маркос Майдана

18:12, 02.05.2014. Новини 5130

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/9270_mei2_600.jpg />

Флойд Мейвезер (45-0-0, 26 КО) - Маркос Майдана (35-3-0, 31 КО)

MGM Grand, Лас-Вегас, Невада, США. Бій за звання чемпіона світу за версіями WBA, WBC.

"Як би там не було, я приїхав сюди за перемогою. Ніхто не стане сперечатися, що по Флойду дуже складно влучити, але коли я влучу і потрясу його, то відразу скористаюся своєю перевагою. Я продовжу наступ і покінчу з ним", - такий передматчевий коментар самого Майдани. Пригадую, що перед протистоянням із Бронером Маркос також казав, що не сподівається перебоксувати "Проблемного", а ось нокаутувати - є всі шанси. Хто б міг подумати, що Майдана переможе Бронера за очками, нехай і з двома нокдаунами.

По-суті, диспозиція в Майдани перед протистоянням із Флойдом та ж, що і кілька місяців тому перед боєм із Бронером. Сподівання аргентинця спрямовані насамперед на свій дуже неслабкий удар. Але тут є одна немаленька проблемка: потрібно влучити по Флойду чисто, що практично ніколи і нікому нормально так і не вдалося зробити. Якось дуже складно повірити у те, що це вдасться боксеру калібру Майдани.

Роберт Гарсія, тренер аргентинця заявив на прес-конференції, що працюючи із ним Маркос став зовсім іншим бійцем. Це правда, клас Майдани суттєво піднявся. Але стиль не змінився. Пріоритет - це потужний панч. До речі, той же Гарсія стверджує, що Мейвезер ще ніколи не зустрічався із боксером з настільки сильним ударом. Тут можна посперечатися, оскільки в Мігеля Котто теж удар дай Боже кожному. До того ж він різкіший і швидший. Але Майдана і справді один із найпотужніших опонентів у кар'єрі Флойда. Та дуже мало віриться, що аргентинець може нав'язати бій "Красунчику".

9270_mei2_600.jpg (68.72 Kb)

По-перше, Майдана занадто простий для Мейвезера. Наприклад, Котто і справді перевів бій із Флойдом в конкурентне поле, але він куди розумніший, швидший і майстерніший боєць. Навіть Канельо навпроти Мейвезера виглядав школярем-початківцем.

Тому передбачити хід бою не важко. Майдана буде агресором, Мейвезер діятиме від захисту. Нокаут ми навряд чи побачимо, оскільки просто не віримо, що впаде Флойд. Натомість американцю навряд чи вистачить потужності звалити Майдану. Та він ніколи і не намагався звести бій до нокауту. Флойд перемагав завжди красиво і на класі. Скоріш за все так буде і в суботу.


Теги:Маркос Майдана, Флойд Мейвезер

Новини
Більше новин

Читайте також