Анонс: Василь Ломаченко - Гері Рассел

13:50, 21.06.2014. Новини 10973

Анонс: Василь Ломаченко - Гері Рассел

Василь Ломаченко (1-1-0, 1 КО) - Гері Рассел (24-0-0, 14 КО)

StubHub Center, Карсон, Каліфорнія, США. Бій за вакантний титул чемпіон світу WBO у напівлегкій вазі.

Перед тим, як перейти безпосередньо до анонсу, хотілося б насамперед зазначити, що ще кілька місяців тому про організацію цього поєдинку можна було лише мріяти. Річ у тім, що обидва боксери входять до ворогуючих донедавна промоутерських компаній: Ломаченко до Top Rank, а Рассел - до Golden Boy Promotions. Але в останній час власник GBP Оскар Де Ла Хойя пішов на примирення із Бобом Арумом із Top Rank, хоча це й коштувало йому дорого, адже з компанії пішов виконавчий директор, один із найкращих менеджерів в сучасному боксі Річард Шефер. Подейкують, що можуть піти багато зірок GBP... Але це вже зовсім інша історія. Натомість зараз можемо стверджувати, що бокс від такого зближення лише виграв, і поєдинок Ломаченко - Рассел є першою ластівкою цього процесу.

cc70c11835c8a8224cbd6e5c0962d27c_600.jpg (87.65 Kb)

Те, що українець Ломаченко є феноменом - це нам усім відомо. Але варто також сказати, що й Гері Рассел також є дуже і дуже непересічним боксером. Я не маю на увазі навіть його рекорд - 24 перемоги та 0 поразок - нехай він вас не вводить в оману, бо сильних суперників там ніколи не було, навіть рівня Орландо Салідо, з яким боксував Ломаченка. Якось відомий мексиканський боєць Абнер Марес покепкував із Рассела зазначивши що той усіх своїх суперників дізнається максимум за тиждень до бою. Та насправді в Гері є кілька якостей, які затьмарюють його бездоганний рекорд.

Насамперед мова йтиме про швидкість рук. Ломаченко, який сам завжди вирізнявся своєю швидкістю, прямо сказав, що Рассел є значно швидшим за нього, і з цим Василю та його тренерському штабу доведеться щось робити. Звертає також на себе увагу потужний удар Рассела - не один бій він виграв ефектним нокаутом. Американець любить швидкі спуртові серії, які окрім своєї ефектності є у нього й достатньо ефективними. Звертаємо увагу на те, що немає дистанції, на якій Ломаченко почуватиме себе комфортно. З дальньої Рассел полюбляє робити свої серійні наскоки, а на ближній він зі своїми блискавичними руками тим паче небезпечний.

Але є речі, в яких Ломаченко має перевагу над суперником. Перше - це перфектна робота ніг, і з ним у цьому компоненті мало хто може зрівнятися у сучасному професійному боксі. Плюс до цього хороша робота корпусом, якої немає у Рассела. Поразка від Салідо стала наслідком відсутності досвіду 12-раундових боїв і розрахунком сил у них, а також тим, що Орландо був куди крупнішим за українця, ще й до того постійно пер вперед з нещадним пресингом. В Рассела інший стиль - контрпанчера, і мабуть, на даному етапі кар'єри для Василя він підходить куди краще.

Може Ломаченко використати й інші недоліки американця. Рассел дуже часто опускає руки, що для боксера такої вагової категорії може стати фатальним. Не стало до цього часу скоріш за все лише з тієї причини, що в нього не було суперників рівня Ломаченка. До того ж американець є доволі пихатим і самовпевненим боксером. Коли він бачить, що бій іде під його контролем, то частенько починає або діяти на публіку, або ж просто розслабляється і не робить в ринзі майже нічого. За таке були покарані десятки великих боксерів, особливо коли їм протидіяли суперники калібру Ломаченка.

В будь-якому разі це буде надзвичайно цікавий поєдинок для гурманів боксу. Там не буде бездумної рубки, яку можуть влаштувати латиноси, яких у цій вазі більш ніж достатньо. Це буде бій двох майстрів.

Сподіваємося, що переможцем із нього вийде наш земляк.


Теги:Василь Ломаченко, Гері Рассел

Новини
Більше новин

Читайте також