Анонс: Геннадій Головкін - Даніел Гіл

18:02, 25.07.2014. Новини 3902

Анонс: Геннадій Головкін - Даніел Гіл

Геннадій Головкін (29-0, 26 КО) - Даніел Гіл (30-2-0, 16 КО).

"Медісон Сквер Гарден", Нью-Йорк, США. Бій за звання чемпіона світу WBA у середній вазі.

З одного боку, для Геннадія Головкіна приготоване найважче випробування у кар'єрі, а з іншого, більшість спеціалістів не вірить у те, що Даніел Гіл зможе завдати хоча б якихось проблем для GGG. І справа не в тому, що Гіл є слабким боксером. Насправді, він дуже навіть кваліфікований боєць, який здатен завдати неприємностей будь-кому. Але річ у тім, що він не є тим боксером, який може по стилю бути незручним для Головкіна.

Головним недоліком Гіла у протистоянні із Головкіним є відсутність нокаутуючого удару. Сам Даніел не одноразово стверджував, що його шанс у цьому протистоянні - це слабкий захист казаха. Хоча правильніше буде сказано не слабкий, а не ідеальний. Головкін і справді доволі часто пропускає під час власних атак, але до цього бою всі пропущені удари він з'їдав, як грінки на сніданок. А проти нього стояли боксери куди потужніші за Гіла.

golovkin-geale-presser4_600.jpg (59.65 Kb)

Окрім цього, Головкін є дуже зайнятим в атаках з великою кількістю акцентованих ударів. Неодноразово проти нього виходили боксери, які до цього не були навіть у нокдаунах. Але після ударів Головкіна опинялися або в глибоких нокаутах, або просто мали величезні проблеми зі здоров'ям. Згадаємо Ішиду, Стівенса, Росадо, МакКліна... Якось дуже мало віриться, що Гіл здатен витримати потужність атак Головкіна. Але навіть якщо йому і вдасться якимось чином простояти всі 12 раундів, то сподіватися на те, що він перестукає за очками казаха марно. Якщо хтось із міг би перемогти за пунктами GGG, то з недавніх топів середньої ваги це Мартінес своєї найкращої форми, Пол Вільямс або Келлі Павлік (хоча Привид - під великим сумнівом).

Тому найімовірнішим підсумком цього двобою я бачу перемогу Головкіна нокаутом не пізніше середніх раундів. В крайньому разі - впевнену перемогу за очками у всіх трьох суддів.


Теги:Геннадій Головкін, Даніел Гіл

Новини
Більше новин

Читайте також