Анонс: Кшиштоф Влодарчик - Григорій Дрозд

18:42, 26.09.2014. Новини 4066

Анонс: Кшиштоф Влодарчик - Григорій Дрозд

Кшиштоф Влодарчик (49-2-1 35 КО) - Григорій Дрозд (38-1-0, 27 КО)

Палац Спорту "Динамо", Москва, Росія. Бій за звання чемпіона світу WBC у важкій вазі.

Для росіянина - це бій усього життя. Для Влодарчика - це найбільший гонорар у кар'єрі. Це головні акценти напередодні російсько-польського протистояння, і написав я це для того, аби розуміли мотиваційну складову суперників перед боєм.

Кшиштофа Влодарчика недооцінювали з самого початку його кар'єри, думали, що це буде черговий польський пшик. Але "Дьябло" зумів після двох поразок не лише повернутися на боксерський олімп, але й закріпитися там. І з кожним роком він стає як вино - все кращим. Порівняння із вином не даремне, бо головна його чеснота, така ж як і у Влодарчика - витримка. Просто у боксі термін "витримка" має інше значення - "досвід".

rtyru_14.jpg (63.76 Kb)

Саме на досвіді, на накопиченні усіх його складових в поєднанні із характером і міцним внутрішнім стержнем й базуються останні перемоги Влодарчика. Показовою є перемога тут же, у Москві, над Рахімом Чахкієвим. Російський олімпійський чемпіон розпочав так агресивно, що, здавалося, заб'є поляка за два раунди. Досвідчений Кшиштоф грамотно зробив паузу, витримав шквальні нахраписті атаки Рахіма, навіть, коли вимагала ситуація, "взяв коліно", а вже дочекавшись, коли Чахкієв вимахається, почав методично і планомірно знищувати свого опонента.

Григорій Дрозд є боксером дещо вищого (принаймні на сьогодні) класу, ніж Чахкієв. Також потужний, хоч і не настільки, але більш думаючий боєць. Перепона до першого за 35 років титулу чемпіона світу у вигляді Влодарчика, є складною, але не нездоланною. Та й досвід Чахкієва може стати йому у нагоді.

rtyru_12.jpg (64.86 Kb)

Хоча насправді, в Дрозда завдання складне. Надто обережно боксувати не можна - судді хоч і домашні та можуть і не вибачити пасивності. Та й навряд чи перед своєю публікою Григорій захоче проводити бій у захисті. Лізти на рожон - теж не варіант: Влодарчик може підловити, і поєдинок буде програно за одну мить. Спробувати розіграти шахову партію з поляком - тут теж великі сумніви. Дрозду для перемоги потрібно поєднання і агресивності, і обережності, і активності і банальної боксерської грамотності.

У Влодарчика теж завдання не з простих. Чекати, що Дрозд піде з відкритим забралом - так можна і не дочекатися. Сподіватися на нокаутуючий удар теж особливо не варто, бо працювати на це - великий ризик. А без особливої активності і без великої переваги судді в Росії можуть віддати перемогу Дрозду. Теж, по-суті треба щось вигадувати.

Має бути цікавий бій без особливої переваги одного із суперників. Ми схиляємося до того, що за рахунок досвіду Влодарчик мав би перемагати, але стійкої переваги фаворита у нього все ж немає.


Теги:Григорій Дрозд, Кшиштоф Влодарчик

Новини
Більше новин

Читайте також