Анонс: Усик - Деніел Брюер, Котельник - Бенідзе

18:11, 03.10.2014. Новини 5783

Анонс: Усик - Деніел Брюер, Котельник - Бенідзе

Олександр Усик (4-0, 4 КО) - Деніел Брюер (24-5-1, 21 КО)

"Арена Львів", Львів, Україна. Рейтинговий поєдинок у важкій вазі.

Перед цим боєм Брюер та члени його команди повторювали, наче мантру: я значно досвідченіший, і цей фактор стане вирішальним у майбутньому бою. За великим рахунком, в Брюера питання досвіду - це і є головна чеснота. Дехто може посперечатися, мовляв, в чемпіона світу та Олімпійського чемпіона Олександра Усика - куди більший досвід, щоправда в аматорському боксі. Але з цим важко погодитися, бо все-таки це дві різних речі. В українських любителів боксу ще свіжа перед очима історія протистояння Василя Ломаченка та Орландо Салідо... Але це вже зовсім інша історія.

Тренер Усика Джеймс Алі Башир розповідав, що саша проводив у спарингах і по 8, і по 12 раундів. А на професійному рингу (в принципі, як і на любительському) ще жодного разу не бився більше п'яти. Виходячи з цієї статистики, передбачити тактику на бій Брюера не так вже й складно: всіма силами постаратися перевести бій у пізні раунди. До речі, саме в них Деніел почувається, як риба у воді. Лише на старті кар'єри проти відвертих мішків він вигравав нокаутами в перших раундах, а ось останніми роками Брюер свої перемогу святкував уже після екватора бою.

img_3010_15_600.jpg (.77 Kb)

Серед інших чеснот Деніела - вміння тримати удар та хороша витривалість. Скоріш за все, Брюер намагатиметься вимотати Усика фізично, сподіваючись на брак досвіду проходження довших дистанцій. Між іншим, Брюер явно поступається українцеві у потужності та атлетизмі. На зважування він виявився на 3 кілограми легшим, а візуально виглядав як охоронець нічного клубу перед спортсменом професіоналом Усиком. Хоча ми всі чудово знаємо. що зовнішній вигляд боксерів може бути дуже оманливим.

В будь-якому випадку Усик є явним фаворитом майбутнього протистояння. Практично всі козирі - окрім досвіду довгих боїв у нього. Він є дуже грамотним боксером, тому навіть у разі якогось форс-мажору, типу "посажених батарейок", він зуміє взяти потрібну паузу для відновлення, і доведе бій до перемоги. Підсумок цього бою має два найвірогідніших варіанти: або перемога Усика нокаутом не пізніше середніх раундів, або перемога Усика за очками.

Андрій Котельник (31-4-1, 13 КО) - Олександр Бенідзе (13-14-2, 6 КО)

"Арена Львів", Львів, Україна. Рейтинговий поєдинок у напівсередній вазі.

Робити якісь прогнози на цей бій річ дуже невдячна, оскільки ми досконало не знаємо ні те, який боксер Олександр Бенідзе, ні в якій фізичній формі знаходиться Андрій Котельник після чотирирічної перерви у боксі. Це буде прощальний бій тепер уже легендарного українського боксера, і дуже хотілося б, аби він пішов на почесну пенсію на мажорній ноті.

img_2920_7_600.jpg (51.15 Kb)

З того, що нам вдалося дізнатися із власних джерел, Котельник при підготовці до бою у спарингах показав дуже-дуже непогану форму. А Бенідзе можна охарактеризувати як не надто вмілого, але дуже непоступливого боксера. З 14-ти поразок у його кар'єрі лише одна була нокаутом, і то десь на початках його виступів. Звалити його на канвас рингу буде дуже непросто. Тому Котельнику варто розраховувати на всю дистанцію. Між іншим, бій розраховано на вісім раундів.


Теги:Олександр Усик, Деніел Брюер, Андрій Котельник, Олександр Бенідзе

Новини
Більше новин

Читайте також