Анонс: Геннадій Головкін - Марко Антоніо Рубіо

14:10, 17.10.2014. Новини 4087

Анонс: Геннадій Головкін - Марко Антоніо Рубіо

Геннадій Головкін (30-0, 27 КО) - Марко Антоніо Рубіо (59-6-1, 51 КО)

StubHub Center, карсон. Каліфорнія, США. Бій за титул чемпіона світу WBA у середній вазі.

Після поразки Серхіо Мартінеса від Мігеля Котто по відношенню до казахського руйнівника Геннадія Головкіна цілком слушно можна було б застосувати заїжджену фразу "Король мертвий, хай живе король!" Бо для всіх одразу стало зрозуміло, що новим королем середньої ваги став саме Геннадій Головкін. І річ не в тім, що ніхто не бере до уваги Мігеля Котто, який у блискучому стилі побив попереднього короля. Просто мало віриться у те, що Котто взагалі довго затримається у боксі (на що він сам неодноразово натякав), тим паче у середній вазі. На початку кар'єри Хуніто цікавили титули, на цій же стадії - кількість нулів у чеку за бій. Цього пуерториканець особливо не приховував ніколи. Для Мігеля в цій вазі немає суперзірок, з якими він готовий вийти в ринг. А нема суперзірок - нема і великих грошей за бої.

З Головкіним ситуація парадоксальна: він за боксерськими навиками та результатами - уже суперзірка, але поки не входить до когорти найкасовіших боксерів. Що йому бракує? Насамперед - великих, конкурентних і резонансних боїв. Таких, яких у Котто було з десяток. А поки Головкін є боксером, в бою з яким з великою вірогідністю "відгребеш" по повній, а грошей особливо не заробиш. Тому Котто й дивиться в основному в бік Канельо Альвареса, Чавеса і навіть Мейвезера. Сьогодні він у середній, а завтра може опуститися на дві категорії нижче, аби лиш тільки заплатили добре.

golovkinrubioworkout_hoganphotos9.jpg (42.8 Kb)

На відміну від ситуації хоча б шестирічної давнини, зараз мідлвейт переживає далеко не найкращі часи. Тоді були піковий Мартінес, Павлік, Хопкінс, Пол Вільямс і багато інших міцних персонажів. Зараз же дивізіон переживає кризу. Ось і доводиться Головкіну шукати суперників, які хоча б трохи відповідали його рівню - причому не кожен хоче виходити з ним в ринг. Тож аж абсолютно немає нічого дивного в тому, що його вибір зупинився на Марко Антоніо Рубіо - боксеру, який ніколи не піднімався і не підніметься вище певного рівня, але який водночас має величезний досвід. Рубіо дуже часто був андердогом, оскільки нерідко зустрічався із суперниками сильнішими за себе. Але не так вже й рідко зупиняв проспектів у боях, коли йому не давали практично жодного шансу. Наприклад, так було з Давідом Лемьє або Рігоберто Альваресом. Але Головкін - це зовсім інша історія. Він переважає Рубіо у всіх без виключення компонентах - швидкості, силі удару, техніці, боксерських навиках, вмінні тримати удар. Чесно кажучи, взагалі не видно якогось шансу у мексиканця. Букмекерські контори на перемогу GGG дають жалюгідні 1,01. Тобто шанс у Рубіо - це якийсь неймовірний форс-мажор, типу травми Головкіна. Більше шансів просто немає.

Ми прогнозуємо перемогу Головкіна нокаутом не пізніше п'ятого раунду.

Промо бою Головкін - Рубіо:


Теги:Геннадій Головкін, Марко Антоніо Рубіо

Новини
Більше новин

Читайте також