Анонс: Олександр Повєткін - Карлос Такам

13:34, 24.10.2014. Новини 4617

Анонс: Олександр Повєткін - Карлос Такам

Олександр Повєткін (27-1-0, 19 КО) - Карлос Такам (30-1-0, 23 КО)

Спорткомплекс "Лужники", Москва, Росія. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.[i][/i]

Незважаючи на те, що у букмекерів та спеціалістів Олександр Повєткін є беззаперечним фаворитом перед протистоянням із Карлосом Такамом, все ж варто сказати, що не все так однозначно, як здається на перший погляд. Француз камерунського походження має чимало своїх плюсів, за рахунок чого може не тільки попсувати нерви росіянину, але й навіть за певних розкладів перемогти.

Такам чимось візуально схожий на попереднього суперника Повєткіна - Мануеля Чарра. Але ця схожість насправді є лише суто візуальною. Бо Чарр - це приклад того, як не потрібно ставитися до своєї професії, натомість Такам - це якраз ідеальний випадок професіоналізму. Карлос ніколи не був хорошим боксером, у нього немає особливої техніки, купу дірок у захисті, повільні ноги, відсутність супернокаутуючого удару. Але багато своїх огріхів Такам компенсує своєю працею та впертістю у рингу. Саме впертість і наполегливість стали запорукою успіху Такама у бою з дуже незручним Тоні Томпсоном. Тим самим Томпсоном, який двічі "апсетнув" Девіда Прайса і ще одного топового боксера Одланьєра Соліса. Та й попередня нічия Такама із Майком Пересом, якого до цього називали одним із головних претендентів на бій із Кличком - це теж заслуговує на повагу. Тим паче, що більшість схиляються до думки, що у тому бою насправді переміг саме Такам.

carlos_takam_8.jpg (47.17 Kb)

Стиль Такама дуже нагадує поведінку носорога під час полювання: з дещо опущеною головою постійний натиск на свого опонента. Вихід на ближню дистанцію і вже звідти при максимальному зближенні із суперником удари по всім поверхам. Такам багатенько промахується, але через велику атакувальну щедрість, багато ударів все ж проходять. При цьому навіть якщо врахувати відсутність нокаутуючого панчу, все ж велика кількість ударів від такого здорованя не може рано чи пізно не акумулюватися. Звідси і велика частина перемог у середніх та пізніх раундах.

Та все ж попри певні козирі камерунця, результат цього бою - повністю у руках Повєткіна. Він повинен перемагати лише хоча б за рахунок класу та досвіду, не кажучи вже про ряд інших переваг. А серед ось цих інших переваг я б виділив куди вищу швидкість Повєткіна. За рахунок швидкості, особливої це стосується улюбленої для росіянина серійної роботи, він й повинен перемагати. Звичайно, Повєткіну слід уникати бою на ближній дистанції, аби не переводити його у стихію свого суперника. Але навіть у разі заруби на ближній, далеко не факт, що Такам там переможе. До того ж Карлос дуже грішить поганими діями у захисті, і в принципі, він мав би стати для більш технічного Повєткіна відкритою книгою. Впевнений, що після стартових раундів Олександр зможе бити Карлоса уже на вибір. Якщо ж Повєткін зуміє належним чином ще й підготувати свої ноги, то шанси Такама будуть зовсім малими.

alexander_povetkin_21.jpg (32.16 Kb)

Скоріш за все підсумком бою стане впевнена перемога Повєткіна за очками, хоча можливий також і технічний нокаут після середніх раундів. В камерунця будуть свої вдалі моменти у цьому бою, але їх виявиться занадто мало для успішного результату.


Теги:Олександр Повєткін, Карлос Такам

Новини
Більше новин

Читайте також