Анонс: Бернард Хопкінс - Сергій Ковальов

18:22, 07.11.2014. Новини 5253

Анонс: Бернард Хопкінс - Сергій Ковальов

Бернард Хопкінс (55-6-2, 32 KO) - Сергій Ковальов (25-0-1, 23 КО)

Атлантік-Сіті, США. Бій за звання чемпіона світу WBA, IBF, WBO у напівважкій вазі.

"Як би не завершився поєдинок Ковальова і Хопкінса, Бернард в будь-якому випадку залишить після себе великий спадок. Його будуть поважати хоча б за те, що він погодився на цей бій", - заявив кілька днів тому відомий американський тренер Вірджіл Хантер. Знайти логіку у виборі Хопкінса в особі Ковальова - дуже важко. Майже 50-річний колишній "Кат" міг би ще років зо п'ять бити суперників типу Клауда, Шуменова або Мурата, постійно обновлюючи свої і без того уже паранормальні рекорди, заробляючи гроші та славу. Але в тому то й справа, що Хопкінс уже не "Кат", а "Прибулець". А зрозуміти логіку прибульців поки що дуже складно, оскільки книжок з особливостей психології інопланетян ще не видавали.

Напередодні цього бою більшість експертів при всій повазі до заслуг та майстерності Хопкінса зійшлися на думці, що американський ветеран цього разу відкусив занадто великий шмат пирога, аби без проблем його проковтнути. Мовляв, ударна міць та інтенсивність роботи "Руйнівника" з Челябінська зроблять свою справу. За логікою речей, так і повинно трапитися. Але, повторюю, не шукайте логіки, коли мова йде про Хопкінса. Бо за логікою речей, він в цей день повинен був не битися з найнебезпечнішим боксером напівважкої категорії, а везти своїх онуків кудись у Діснейленд в комфортному кроссовері, купленному на чесно зароблені потом і кров'ю гроші. Але Бернард нікуди 8 листопада не поїде, оскільки в Атлантік-Сіті спробує ступити на новий рівень своєї і без того немалої величі.

88841_kovalov_4.jpg (36.63 Kb)

Перед кількома останніми боями Хопкінса я у своїх анонсах писав, що результат бою залежить виключно від форми і фізичних кондицій "Прибульця": якщо він різко не здав, то повинен без проблем перемагати Мурата/Клауда/Шуменова... Але цього разу все зовсім інакше. Бо навіть найкраща форма у житті Бернарда може йому не допомогти.

Адже цього разу він зустрічається з боксером, який входить до трійки найбрутальніших нокаутерів сучасного боксу. З силою удару Ковальова з урахуванням коефіцієнту своєї вагової категорії може посперечатися хіба Геннадій Головкін і Лукас Матіссе.

Кампільо, Сіллах, Клеверлі і десяток більш ранніх суперників Ковальова були знищенні руйнівною потужністю панчів росіянина за лічені раунди. Є в нього й інші переваги: це велика інтенсивність роботи та значна кількість викинутих ударів, а також хороша здатність різати кути, що дуже допомагає йому при полюванні на черговий скальп суперника.

Звичайно, Хопкінсу треба буде будь-що нав'язати свою знамениту брудну манеру ведення бою. В жодному разі не можна ні "фехтувати" з Ковальовим, ні тим паче залишатися на вбивчій для нього дистанції. Удар-клінч-обнімання - ця манера може принести успіх БіХопу, але в тому-то і річ, що її ще треба нав'язати. А зробити це буде не так вже й просто навіть для такого наддосвідченого боксера, як він.

53887_kovalov_5.jpg (34.77 Kb)

Але попри те, що логіка підказує, що Ковальов мав би перемогти брутальним нокаутом не пізніше середніх раундів, все ж таки у цьому бою не все так однозначно. От кажуть, що Хопкінс ще ніколи не зустрічався з таким нокаутером, як Ковальов... Але, скажіть, а коли Ковальов зустрічався з таким як Хопкінс? Відповідь на це питання буде проста: та ніколи! Ніколи в житті - ні в профіках, ні в любителях. І ще велике питання, хто кого більше здивує: Ковальов Хопкінса своєю ударною міццю, чи Хопкінс Ковальова своєю манерою ведення бою та багатьма іншими речами. Хопкінс якщо комусь і програвав останнім часом, то боксерам абсолютно не такого типу, як росіянин. Кальзаге, Доусон і частково Тейлор просто змогли розкусити манеру БіХопа і нав'язати свою. Навпаки, проти "силовиків", типу Шуменова, Келлі Павліка або Клауда, Хопкінс виглядав просто божественно. Звичайно, жоден з них не дотягує до потужності Ковальова та й манера трохи інша, та все ж Хопкінс зумів дуже добре пристосуватися до їхнього боксу.

Тому нікому не раджу продавати все своє майно і заносити в букмекерську контору на перемогу Ковальова. Хопкінс може здивувати. Як це він уже робив неодноразово. І якщо він таки переможе Ковальова, то... вище буде лише космос.


Теги:Бернард Хопкінс, Сергій Ковальов

Новини
Більше новин

Читайте також