Маррей: Головкін поб'є Брука за 5, максимум 6 раундів

9:30, 01.09.2016. Новини 1785

Маррей: Головкін поб'є Брука за 5, максимум 6 раундів

За словами британця Мартіна Маррея (32-4-1, 15 КО), його колишній суперник, чемпіон світу в середній вазі за версіями WBC / WBA / IBF Геннадій Головкін (35-0, 32 КО) здобуде дострокову перемогу над чемпіоном світу в напівсередній вазі Келлом Бруком (36-0, 25 КО).

Нагадаємо, що в лютому 2015 року Головкін достроково переміг Маррея.

"Келл вхопив зайвого. Головкін - це інший рівень. Він плаває настільки далеко, що Бруку нізащо не доплисти до нього. Я навіть не думаю, що Бруку вдасться пройти стільки раундів з Головкіна, скільки пройшов я (Маррей протримався 11-ть раундів, авт.). Я думаю, що бій триватиме 5, максимум 6 раундів. Або ще раніше. Я бився з GGG куди довше всіх інших і знаю, про що говорю. З ним в рингу потрібно бути дуже швидким і свіжим на ногах, яким Келл і буде. Але потрібно ще й вміти тиснути на Головкіна. Потрібно змусити його піти назад, а не на вас. Келлі це не вдасться. Я взагалі сумніваюся, що в середній вазі є хтось, хто виявиться сильнішим Геннадія.

У Брука відмінне почуття дістаціі і таймінг. Але і Головкін має ті ж якості. Це інша ліга, абсолютно. Він найкращий з усіх, з ким я бився. Неспросто сам "Канельо" намагається уникнути бою з ним.

Головкін вдалося пробити мене страшним ударом. Я зціпив зуби і спробував продовжити, але удари по корпусу підкошують тебе незалежно від твоєї сили волі. Те ж саме було і з Маккліном. Він непомітно накидає вам в печінку важезні удари і в кінці просто зрубає вас. Це боксер іншого рівня, кажу вам.

У Келлі була парочка серйозних боїв, на зразок того, з Карсоном Джонсоном. З тих пір його опозиція тільки росла. У бою з Джонсоном він проявив волю до перемоги, так як до останнього міг програти за очками. Але Головкін не схожий на того, кого здатний побити Брук. Знімаю капелюха перед Келлі за те, що він стрибає через дві вагових заради бою з Геннадієм. Хороша партія для нього, насправді. Він отримає солідний чек і збереже свій пояс в напівсередній вазі ", - сказав Маррей.


Теги:Мартін Маррей, Геннадій Головкін, Келл Брук

Новини
Більше новин

Читайте також