Бредлі зворушливо розповів про своє рішення завершити кар'єру

18:00, 06.08.2017. Новини 2288

Бредлі зворушливо розповів про своє рішення завершити кар'єру

Екс-чемпіон світу Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) завершує кар'єру.

"У житті завжди настає момент, коли ми повинні зробити вибір, який, незалежно від того, наскільки він вірний, все одно залишає нас в змішаних почуттях. Останні пару днів я провів у спробах знайти правильні слова, щоб описати цей момент свого життя, але до сих пір не знаю, наскільки зможу передати мої думки.

Ні для кого не секрет, що життя будь-якого професійного спортсмена не легке. Так, воно приносить славу і гроші, але також в ній є страх і втома. Баланс, який повинен досягатися амбіціями і підтримуватися в світлі перспектив. Понад двадцять трьох років бокс давав мені мету. Він визначив мене. Відданий справі і підживлюваний пристрастю до спорту, любов'ю до своєї команди і захопленням усіма, хто підтримував мене день у день, я зміг віддати 100 відсотків для того, щоб бути кращим і завжди вставати після падінь.

Бокс дав мені коріння, він уберіг мене від вулиць, дав мені впевненість і навчив бути чоловіком. Так, я пропускав свята, дні народження і навіть перші слова моїх дітей, але більше, ніж часу, він забрав моєї крові, поту і сліз ... Все, що я ніколи вже не зможу повернути. Ось чому необхідність перегорнути цю сторінку для мене так гірка. Те, чого я хочу присвячувати себе на сто відсотків - це моя сім'я. Я знаходжу в них мою силу, мій світ і, найголовніше, безумовну любов. Я прокидаюся з бажанням весь час бути батьком, чоловіком і бути вільним. Хоча квадрат рингу і давав мені багато посмішок і благословень, він ніколи не зможе переважити ті посмішки і благословення, які я отримую від своєї дружини і дітей. Зараз моя черга підтримувати їх і спонукати йти до своїх мрій. Більше мені не має сенсу переживати про наступний розділ свого життя", - написав Бредлі в соціальних мережах.


Теги:Тімоті Бредлі

Новини
Більше новин

Читайте також