Бредлі: Ломаченку не потрібно бути непереможним, щоб бути великим

7:55, 23.05.2018. Новини 5237

Бредлі: Ломаченку не потрібно бути непереможним, щоб бути великим

Екс-чемпіон світу в суперлегкій і напівсередній вазі американець Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) не приховує, що є прихильником українця Василя Ломаченка (11-1, 9 КО) і каже, що діжу хотів би побачити його бій проти Майкі Гарсії (38-0, 30 КО).

"О, це класний бій, і я дуже хочу його побачити. Просто неймовірний поєдинок. Ми бачили, як Лінарес з його швидкістю часом домагався успіху. У нього добре виходило, коли він відпускав руки. Майкі розумний і небезпечний. Він не такий швидкий, але у нього чудовий таймінг.

Гарсіа, напевно, схопив трубку і сказав:" давайте зробимо цей бій " (коли побачив нокдаун у бою з Лінаресом). Лома менше нього, і він ризикує. Зараз не так багато хлопців піднімаються на три вагові категорії.

Коли Ломаченко виявився в нокдауні я подумав: "Він справжній, він не Нео з Матриці". Він - жива людина. Мені сподобалося, як він повернувся в бій після цього. Саме так роблять справжні чемпіони. У нього в рекорді вже є поразки, але йому не потрібно бути непереможним, щоб бути великим", - сказав Бредлі.


Теги:Тімоті Бредлі, Василь Ломаченко

Новини
Більше новин

Читайте також