Бредлі про бій Кроуфорд-Хорн: Теренс домінував в рингу по кожному аспекту

7:55, 12.06.2018. Новини 1657

Бредлі про бій Кроуфорд-Хорн: Теренс домінував в рингу по кожному аспекту

Екс-чемпіон світу в суперлегкій і напівсередній вазі, а нині коментатор Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) поділився враженнями від поєдинку Теренса Кроуфорда (33-0, 24 КО) і Джеффа Хорна (18-1-1, 12 КО).

"Ми знаємо, що Теренс володіє широким спектром умінь. Джефф Хорн - це грубий, міцний хлопець. Ми побачили, як Теренс здатний справлятися з цим і контролювати ближній бій. Насправді, на мою думку, він трохи перевершував Хорна у фізиці. Хорн потрапив по ньому всього кілька разів. Теренс домінував в рингу по кожному аспекту. Він показав, що він може битися на дальній дистанції. У Теренса багато боксерських "шарів" і елементів: він міцний, не піддається, у нього відмінний лівий хук, хороша права рука, відмінний джеб, він дуже вивчений, має високий IQ.

Я вважаю, сьогодні він зробив заяву, що він не технар, що він не такий як Еррол Спенс або Кіт Турман. У цих хлопців потужний удар і свої сильні сторони, але, з мого досвіду, дивлячись на напівсередній дивізіон, у хлопця, який буде битися з Теренсом, буде "довга ніч", тому що Теренс може робити так багато речей в ринзі - і змінюватися, і підлаштовуватися, і робити це жорстко з будь-яким суперником, бажаючим його перемогти. Він показав, що має міцне підборіддя, і знає, як ламати суперників. Ми бачили, що Менні Пакьяо робив проти Хорна. Менні бився незграбно, його час минув, але Хорн все ж непростий суперник для будь-кого. Ви бачили, що Теренс зробив з ним, це було повільне-повільне руйнування. Це зайняло у нього деякий час, і він, не поспішаючи, в правильному темпі переміг Хорна. Коли рефері втрутився, Джефф міг продовжувати, але приймати і далі таке побиття і такі удари було б небезпечно для його здоров'я", - сказав Тімоті в коментарі FightHubTV.


Теги:Тімоті Бредлі, Терренс Кроуфорд, Джефф Хорн

Читайте також