Бредлі поділився ціними порадами молодим боксерам

1:55, 07.07.2018. Новини 1202

Бредлі поділився ціними порадами молодим боксерам

Екс-чемпіон світу в суперлегкій і напівсередній вазі, а нині коментатор Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО), який у 2016 році завершив боксерську кар'єру, поділився порадами з молодими боксерами.

"Я розповім, що потрібно мати боксерові з топа, і до чого повинні прагнути молоді боксери. Ви завжди повинні вміти реагувати. Ви повинні вдарити і потім реагувати на те, що буде робити суперник, а після цього бити знову. Ви завжди повинні мати можливість робити це. Хлопці з топа роблять наступне: ви робите щось, і вони відразу ж відповідають. В ту ж секунду, коли ваші руки "летять", вони відповідають. Хлопці з топа постійно контратакують, і якщо в процесі обміну ударами ви досягнете рівня, коли ви на 2-3 кроки попереду опонента, наприклад, коли він викидає удар, ви робите друге-третє рух, - це те, до чого ви повинні прагнути в своїй кар'єрі.

Я бачу не так багато бійців, які роблять це. Я бачу Теренса Кроуфорда, Ерола Спенса і інших хлопців з топа, які роблять це. Я говорю свої поради молодим бійцям, які з'являються. Як їм дістатися до цього рівня? По-перше, потрібно перемагати, це - найважливіша річ. По-друге, не готувати себе на один день, а працювати на майбутнє. Якщо ти зараз б'єшся в 8-раундовий поєдинках, ти повинен готуватися до 12-ти раундів, і коли ти прийдеш до 12 раундовому поєдинку - це буде легко. Ти повинен бути готовий розумово, духовно і емоційно. Якщо цього не буде, то суперники будуть полювати на вас, особливо, коли ви втомилися, коли ваші ноги вичерпалися. А потім ви будете думати: "Чорт! Чому я не пробіг ту зайву милю? Що я пропустив у своєму тренувальному таборі? Чому я ходив веселитися? Чорт! "Ви будете думати про ці речі в ринзі", - сказав Тімоті в інтерв'ю порталу FightHub.


Теги:Тімоті Бредлі

Новини
Більше новин

Читайте також