Фьюрі: Вайлдер - це великий мішок

19:55, 27.03.2019. Новини 1909

Фьюрі: Вайлдер - це великий мішок

Лінійний чемпіон світу Тайсон Ф'юрі (27-0-1, 19 КО) розповів про можливий бій-реванш проти американського чемпіона за версією WBC Деонтея Вайлдера (40-0-1, 39 КО).

"Що значить скоро? Завтра? Післязавтра? На наступному тижні? В наступному місяці? В наступному році? Він відбудеться. Ми з Уайлдером провели хороший бій, так що другий рано чи пізно має відбутися. Він не буде таким, так як відомо, що я зустрічаюся з Томом Шварцем, а він - з Домініком Брізілом. Сподіваюся, ми проведемо реванш після них.

Деонтей може йти - не говоритиму, куди він може піти. Але я вже побив його в Лос-Анджелесі. Весь світ знає про це. Мені він абсолютно нецікавий. Якщо бій буде, він буде. Він уже програв, і він знає це. Його промоутер знає це. Його тренер пішов з рингу до оголошення рішення суддів. Так що Деонтей - ніхто. Погляньмо правді в очі - він був ніким до бою зі мною. Він програв мені і залишився ніким. Так воно і є. Мені абсолютно нецікаво говорити про це мішку. Він просто великий мішок, ось і все", - цитує Вайлдера BT Sport.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вайлдер: Фьюрі нікуди не дінеться від реваншу.

Нагадаємо, свій наступний бій Ф'юрі проведе 15 червня проти Тома Шварца (24-0, 16 КО), а Вайлдер 18 травня проведе захист поясу WBС проти Домініка Бризіла (20-1, 18 КО).


Теги:Тайсон Фьюрі, Деонтей Вайлдер, реванш

Новини
Більше новин

Читайте також