Бредлі: Ентоні, ти виглядаєш як модель

14:55, 20.06.2019. Новини 1496

Бредлі: Ентоні, ти виглядаєш як модель

Екс-чемпіон світу в другій легкій і напівсередній вазі Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) поділився думкою щодо поєдинку новоспеченокго чемпіона WBA / WBO / IBF мексиканця Енді Руїса-молодшого (33-1, 22 КО) з британським екс-чемпіоном Ентоні Джошуа (22-1, 21 КО).

Ентоні, ти виглядаєш як модель. Якщо я повернуся бокс, я хочу виглядати як ти. Абсолютно. Якщо серйозно, то Джошуа в хорошій позиції. У нього є боксерські фани. Він все ще зможе заповнити стадіон в Манчестері через те, як він прийняв цю поразку. Люди будуть підтримувати його. Він повинен повернутися, і повернути те, що втратив.

Великий респект Енді, насолоджуйся тим, чого ти досяг. Насолоджуйся цим, тому що ця хвилина пройде. Насолоджуйся своїм контрактом з Snickers. Я теж люблю Snickers. Насолоджуйся своєю угодою з Snickers, але не розслаблюйся занадто сильно, будь в залі, працюй, покращуй свою майстерність.

Тепер Джошуа. Я ніколи не чекав, що це трапиться. Я міг би поставити своє життя, що цього не станеться. Чесно кажу, я вважав, що Джошуа зробить те, що повинен зробити, і зупинить Енді Руїса, але цього не сталося. Зараз суперважка вага знаходиться там, де їй необхідно бути. Я пам'ятаю Ріддіка Боу, Евандера Холіфілда, який був одним з моїх найулюбленіших бійців, Ларрі Холмса, Майка Тайсона. Я пам'ятаю ці славні дні, і ці дні повертаються. Енді Руїс додав привабливості суперважкому дивізіоні. У нас було три монстра в дивізіоні, тепер їх чотири. Ці хлопці зроблять багато грошей в цьому спорті сьогодні. Якщо суперважкий дивізіон здоровий, як зараз, - бокс повертається. Я сподіваюся, ці хлопці поб'ються між собою", - сказав Тімоті.


Теги:Тімоті Бредлі, Ентоні Джошуа, Енді Руїз

Новини
Більше новин

Читайте також