Бредлі: Загалом, Ломаченко нагадує пітона

19:55, 31.08.2019. Новини 1578

Бредлі: Загалом, Ломаченко нагадує пітона

Екс-чемпіон світу в другій легкій і напівсередній вазі Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) пояснив причину успіху Василя Ломаченка (13-1, 10 КО).

"Після поразки роздільним рішенням від Орландо Салідо Ломаченко зрозумів, як працює система профі-боксу. Він майстер своєї справи, завжди знає, як треба діяти. Ломаченко настільки розумний боксер, що знаходиться на два-три кроки попереду суперників. Вони навіть цього не розуміють. Вони й гадки не мають, що він буде з ними робити.

Загалом, Ломаченко нагадує пітона, який згорнувся навколо твого тіла, позбавляючи тебе життя. Він душить тебе. Лома пресингує і змушує опонента постійно працювати, рухаючи руками і головою.

Ноги Ломаченко теж просто неймовірні. Він пересувається навколо тебе. Спочатку перед тобою, потім збоку, потім знову перед тобою. Після цього Ломаченко пускає в хід руки і завдає ударів. Він немов включає кнопку, після чого починає сипати ударами. Суперникам після цього доводиться робити те, чого хоче від них Василь. Як тільки він отримує всю інформацію, яку йому треба знати про опонента, це кінець", - сказав Бредлі.


Теги:Тімоті Бредлі, Василь Ломаченко

Новини
Більше новин

Читайте також