Атлас: Я щойно бачив піщану дюну в кращій формі, ніж Руїс.

15:55, 09.12.2019. Новини 1129

Атлас: Я щойно бачив піщану дюну в кращій формі, ніж Руїс.

Тренер Тедді Атлас в твіттері протягом бою чемпіона WBA, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО) і Енді Руїса (33-2, 22 КО) коментував події на рингу.

"Ніколи хорошим знаком не вважається те, що боєць краще виглядає в футболці. Коментатор сказав, що обидва бійці повинні контролювати центр рингу. Я подумав, що центр рингу це Руїс. В якості тренера у вас бувають такі вечори, коли ви говорите своєму бійцю, що сьогодні він може виграти, просто працюючи джебом. Це один з таких вечорів.

Ненавиджу це говорити, але цей суддя починає виглядати так, немов виконує роботу, яку потім будуть обговорювати. Мені здається, я щойно бачив піщану дюну в кращій формі, ніж Руїс. Коли агресивний боєць неагресивний? Коли він важить 283 фунта.

Будь ласка, містер Руїс, не робіть вигляд, що в решту 30 секунд ви хочете битися, у вас було 12 раундів на те, щоб увійти в ближній бій. До якого часу мережу бургерной відкрита в Саудівській Аравії? Віддам йому належне - він дійсно голодний боєць", - написав Атлас у своєму твіттері під час перегляду бою.


Теги:Енді Руїс, Ентоні Джошуа, Тедді Атлас

Новини
Більше новин

Читайте також