Роблес: Руїс - звичайний хлопець з гетто

6:45, 18.03.2020. Новини 558

Роблес: Руїс - звичайний хлопець з гетто

Екс-тренер Енді Руїса-молодшого (33-2, 22 КО) Менні Роблес поділився думками про мексиканського американця.

"Почнемо з того, що я так і не дочекався телефонного дзвінка. Ми з Енді так і не розмовляли після тієї поразки. Ми взагалі практично не спілкувалися. Батько Руїса був тією людиною, яка запросила мене в тренувальний табір. І він був тим, хто повідомив мені про те, що ми більше не будемо співпрацювати. А Енді особисто я не чув після бою в Саудівській Аравії.

Так, я був розчарований. Але ні, я не втратив віру в хлопця. І я досі сподіваюся, що в один день він прокинеться і зрозуміє свою відповідальність перед собою і своїми вболівальниками. Ви повинні розуміти, що Руїс - просто хлопець з гетто. У нього не було нічого. Зовсім нічого. І в один день він прокинувся чемпіоном світу і мільйонером. І у нього було все, щоб заробити ще більше. Всі козирі були в його руках. Але він виявився до цього не готовий. От і все. Він завів купу нових друзів, які з'явилися після того, як він став знаменитим і багатим. Знаєте, адже гроші реально змінюють людей. Ні, не всіх людей. Але все ж. Так, вони змінили його. Так, не в кращу сторону.

Як казав Марвіна Хаглер: "Важке прокидатись о четвертій ранку на пробіжку, коли спиш в шовковій піжамі. Енді знав, що в банку у нього мільйони. І він більше не міг змусити себе працювати так само, як і раніше. Я намагався достукатися, але не зумів підібрати правильні слова. Я говорив йому про те, що якщо гроші і є його мотивацією, тоді він просто зобов'язаний скористатися моментом і заробити ще більше. Я говорив йому: "Давай знову поб'ємо Джошуа". Він міг виграти той бій. На жаль, але він просто ігнорував тренування", - сказав Роблес.


Теги:Менні Роблес, Енді Руїз

Новини
Більше новин

Читайте також