Ортіс звернувся напряму до Руїса

23:55, 25.03.2020. Новини 667

Ортіс звернувся напряму до Руїса

40-річний кубинець Луїс Ортіс (31-2 , 26 КО) хоче бою з мексиканським екс-чемпіоном у суперважкій вазі Енді Руїсом (33-2, 22 КО).

"Енді, навіщо тобі проміжний поєдинок? Нам, боксерам, потрібні тільки справжні виклики. Лише так ми зможемо довести, чого насправді варті. Я завжди хотів битися тільки з топовими суперниками, а не з тими, хто нижче мого рівня. І тепер, після поразки Вайлдеру, я ще більш небезпечний. Незважаючи на вік, відчуваю себе молодим. Мене мотивують мої діти. Вони є двигуном моєї кар'єри.

Про мене стали частіше згадувати, тож повернення на ринг буде справжньою подією. Я програв чемпіону, Руїс програв чемпіону. Нещодавно поступився Адам Ковнацкі. Програвали Олександр Повєткін і Ділліан Вайт. Готовий битися з будь-яким з них. Знаю, вони як і раніше мріють про чемпіонський титул. Але спершу вам треба буде пройти "Кінг-Конга". Я буду вашим стрес-тестом. У мене все, як завжди: тренуюся, працюю, тримаю форму. А психологічно я завжди готовий. Кожен день гарую в залі, слухаю все те, що говорить мені мій тренер. В якій я формі? Ну, скажімо, приблизно готовий на 50%", - заявив Ортіс.


Теги:Луїс Ортіс, Енді Руїз

Новини
Більше новин

Читайте також