Джошуа усе більше нагадує Кличка, - промоутер

0:30, 01.04.2020. Новини 1523

Джошуа усе більше нагадує Кличка, - промоутер

Голова Matchroom Boxing Едді Хірн розповів про реванш Ентоні Джошуа - Енді Руїс.

"Не сподобалось, що Енді одразу почав виправдовуватись. Повірте мені, що в Ентоні було набагато більше причин для пояснення червневої поразки. Але він не став про це говорити. Думаю, Руїс мав сказати: "Джошуа сьогодні був краще, але я повернуся". Коли боєць весь час шукає відмазки, вболівальники не вірять йому.

Справа ж не тільки в тому, що Руїс набрав ваги. Джошуа боксував інакше, був швидшим і на ногах, і в руках. Це називається тактикою. Не варто критикувати Ентоні за те, що другий бій з Руїсом вийшов не таким яскравим. Він міг піти з ним в розмін ударами та знову програти достроково. Тоді б Руїса називали вбивцею. Оскільки Руїс був меншим і мобільнішим, Ентоні змінив план на бій. Його стиль став схожим на Володимира Кличка, якого він сам усе більше нагадує багатьом експертам. Проти Паркера був схожий виступ. У всіх інших його боях справжній трилер.

Хочете правду? Після реваншу Ентоні і сам сказав, що вийшло дещо нудно. А я порадив йому не хвилюватись з цього приводу: "Подивися на своє обличчя - на ньому немає жодної подряпини. Ти за весь бій пропустив лише чотири удари. Це був розумний бій. Саме так і потрібно проводити деякі поєдинки. І не варто слухати кожного диванного критика. Так, вони платять за те, щоб подивитися твої бої. Але ні, вони не оплачують твої медичні рахунки. Тому забий. Ти зробив те, що і повинен був зробити", - відповів тоді Хірн.


Теги:Едді Хірн, Ентоні Джошуа, Енді Руїз, Володимир Кличко

Новини
Більше новин

Читайте також