Сондерс: Якщо поступлюсь Альваресу, то визнаю це

1:45, 28.05.2020. Новини 629

Сондерс: Якщо поступлюсь Альваресу, то визнаю це

Чемпіон світу за версією WBO в другій середній вазі Біллі Джо Сондерс (29-0, 14 КО) досі хоче бою проти лідера P4P Сауля Альвареса (53-1-2, 36 КО).

"Мені не потрібно розповідати про те, чи є у мене шанси або ж немає. Я і сам знаю, що побити можу кого завгодно. В тому числі й Альвареса. Я не просто знаю, що можу його здолати. Я це зроблю. Мій рівень боксу говорить сам за себе. Мене ніколи раніше не перемагали. Впевнений, я і завершу кар'єру непереможеним. Так, хочу побити Альвареса, хоча його і вважають невразливим. Як-то кажуть, хочеш бути кращим - бийся з кращими, перемагай кращих. Мене не так просто прорахувати. Тому немає нічого дивного в моєму прагненні битися з ним.

Альварес перемагав Головкіна. Казахстанець теж хороший опонент, але якби у мене було право вибору, я б вважав за краще провести бій з Канело. Але я б хотів провести поєдинки і з Альваресом, і з Головкіним. Чому саме я маю битися з Канело? Ну, інші вже отримали свій шанс і програли. Той же Даніель Джейкобс. Давайте я спробую. Якщо програю, то визнаю поразку, потисну йому руку. В цьому плані я доволі відвертий. Якщо хтось виявиться сильніше, то я готовий це визнати. Хочу подивитися на себе на тлі Канело", - каже Сондерс.


Теги:Біллі Джо Сондерс, Сауль Альварес

Новини
Більше новин

Читайте також