Джонсон: Руїс повторив мою помилку після Кличка

19:55, 08.06.2020. Новини 3023

Джонсон: Руїс повторив мою помилку після Кличка

40-річний екс-претендент на титул чемпіона світу в суперважкій вазі Кевін Джонсон підтримав Енді Руїса (33-2, 22 КО) після втрати усіх титулів.

"Коли я бився з Руїсом, перші чотири раунди були справжнім пеклом, тому що я робив те ж саме, що і Джошуа. Не можна стояти навпроти і обмінюватися ударами зі снайпером. Він швидкий, неймовірно швидкий. Не дайте його вазі вас обдурити. Під цим жирком ховається надзвичайно підготовлений боєць.

Енді знову підкорить дивізіон, його ніяк не можна скидати з рахунків. Він зробив ту ж помилку, що і я після мого бою з Віталієм Кличком. Не можна робити все, що тобі заманеться, коли на тебе звалюються такі гроші. Ти повинен залишатися зібраними, а він цим знехтував, і розплату ми побачили в реванші. При цьому він отримав набагато більше грошей.

Я знаю Руїса, він відмінний хлопець, Ми з ним спілкувалися в Лос-Анджелесі, і він один з найкрутіших бійців, з якими можна просто сісти і поговорити. Ніколи і не подумаєш, що він боєць, і це вводить тебе в оману. У цього хлопця найміцніший стрижень з усіх, кого я знаю в світі боксу", - завершив Джонсон.


Теги:Кевін Джонсон, Енді Руїз, Віталій Кличко

Новини
Більше новин

Читайте також