Тренер Пакьяо: Сладно вказувати щось чемпіону-сенатору

8:55, 09.06.2020. Новини 497

Тренер Пакьяо: Сладно вказувати щось чемпіону-сенатору

Тренер Бубой Фернандес не знає, коли чемпіон його легендарний підопічний Менні Пакьяо (69-7-2, 39 КО) завершить кар'єру.

"Він завжди готовий, завжди проводить легкі тренування, тому швидко набирає форму. Тож щойно у нього буде опонент і дата бою, він зуміє добре підготуватися до поєдинку. Це для нього не проблема. Ми підтягнемо його швидкість і витривалість, коли прийде час бою.

Пенсія? Я заїкнувся про це, коли він святкував свій 41-й день народження. Сказав йому, що ще два бої - це більш ніж достатньо. Йому нічого більше доводити. Але дуже непросто переконати чемпіона-сенатора повісити рукавички на цвях. Тому ми просто чекаємо, коли він сам прийме таке рішення. Можливо, у нього і справді якесь покликання. Він досі любить поєдинки,любить битися. Ми і самі здивовані, що він здатен відправляти ТОП-боксерів на п'яту точку.

Хто буде наступним суперником? Без поняття. Вибір за нами. Він вирішить це разом з промоутером. Але в будь-якому випадку ми будемо готові. Ми завжди готові. Поки що нічого конкретного немає. А я не хочу говорити про якісь варіанти передчасно. Давайте дочекаємося офіційного оголошення. Сенатор-чемпіон завжди в формі, він завжди готовий. Він не дозволить собі підійти до бою абияк. Він тренується весь час. Навіть без тренерів", - заявив Фернандес.


Теги:Бубой Фернандес, Менні Пакьяо

Новини
Більше новин

Читайте також