Фьюрі відповів на звинувачення у шахрайстві

20:55, 01.07.2020. Новини 694

Фьюрі відповів на звинувачення у шахрайстві

Британський чемпіон WBC Тайсон Фьюрі (30-0-1, 21 КО) відреагував на заяву брата Деонтея Вайлдера (42-1-1, 41 КО) Марселлоса, який підозрює його в нечесній грі.

"Щойно прочитав новини, де написано, що в мою рукавичку міг бути вшитий важкий тупий предмет. Зізнаюсь, це правда. В рукавички реально вшиті два здоровенних тупих предмета, по 3 кг кожен. Це мої кулаки. І якщо таким ось предметом гарненько влучити по макітрі, то вийде те, що і вийшло з Деонтеєм.

Чи ви реально підозрюєте в змові свого головного тренера Джея Діса і представників Атлетичної комісії, які перебували в роздягальні, спостерігали за тим, як мені надягали рукавички? Діс був там, він оглянув, як мої кулаки тейпували, він перевірив рукавички до того, як мені її одягли. Тож все вищесказане - маячня. Вм'ятина в голові? Наступного разу я залишу вм'ятину на твоїй кар'єрі, завершу її достроково. Ти в курсі, що таке дві поспіль достроковістю? Це називається "до побачення, більше ніколи не побачимося", - каже Фьюрі під час відеозвернення.


Теги:тайсон фьюрі, Деонтей Вайлдер

Новини
Більше новин

Читайте також