Бредлі: Тіму Цзю потрібно виїхати з Австралії

21:55, 10.09.2020. Новини 601

Бредлі: Тіму Цзю потрібно виїхати з Австралії

Екс-чемпіон світу в двох категоріях американець Тімоті Бредлі, а нині аналітик телеканалу ESPN, розповів, що думає про австралійського боксера з російським корінням Тимофія Цзю.

"Тім Цзю цікавий. Коли є батько і син, і батько був легендою, ми намагаємося залучити синів до цієї категорії. Ми не можемо цього робити. Тім Цзю йде своїм шляхом, але коли я дивлюся на нього, я бачу в ньому багато від його батька. Дуже розважливий, дуже жорсткі удари, дуже прямолінійний стиль, дуже перебірливий у атаці, і він ламає хлопців. Він просто зламав Джеффа Хорна. Чесно кажучи, після Теренса Кроуфорда, Хорн був зупинений ще двічі. Він просто тінь від себе колишнього. Він уже не той. Пішла впевненість. Він несправний, і він це не полагодив.

По правді кажучи, я вірю, що Цзю потрібно виїхати з Австралії. До речі, це прекрасне місце. Австралія чудесна, але приїжджай в США. Отримай стрілялки тут проти якісних опонентів. В Австралії він діє чудово, не зрозумійте неправильно. Його набір умінь виглядає фантастично. Я бачу невеликі дірки в обороні, але у нього є ударна міць, відмінні розміри для дивізіону, він дуже точний у своїх ударах, також відмінна робота ніг. Він зміг контролювати "бика" в Джеффа Хорні. Я ставлю його в топ. Думаю, він відмінний проспект, і я з нетерпінням чекаю побачити більше", - сказав Тімоті в ефірі шоу Макса Келлермана Max on Boxing.


Теги:Тімоті Бредлі, тимофій цзю

Читайте також