Екс-чемпіон WBC пояснив, чому Ломаченко програв Лопесу

10:55, 20.10.2020. Новини 13136

Екс-чемпіон WBC пояснив, чому Ломаченко програв Лопесу

Екс-чемпіон WBC в напівсередній вазі Шон Портер (31-3-1, 17 KO) поділився враженнями від бою. між українцем Василем Ломаченком 14-2, 10 КО) і американцем Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО).

"Бій мене не розчарував. Я тільки що прочитав повідомлення від свого батька, в якому він говорив, що Ломаченко обрав жахливу стратегію. Я з ним згоден.

Виглядало все так, що вони хотіли затягнути Лопеса в пізні раунди, в глибокі води, але потрібно сказати, що деякі з нас вміють плавати. Лопес довів, що він не тільки вміє плавати, але і сам є акулою.

Ми говорили про те, що Лопесу потрібно змусити Ломаченко поважати себе з самого початку бою. Так він і зробив. З самого початку поєдинку можна сказати, що Ломаченко поважав Теофімо і він не хотів зближуватися з ним, ризикуючи нарватися на атаку.

Може бути, Лопес зі своїм тренувальним табором зрозуміли, що Ломаченко починає бої в неспішної манері і він не давав йому включитися в бій аж до другої половини поєдинку" - розповів Портер в коментарі для ютуб-каналу сайту FightHype.com.


Теги:Шон Портер, ВАсиль Ломаченко, Теофімо ЛОпес

Новини
Більше новин

Читайте також