Екс-чемпіон світу: Поразка від Лопеса не робить Ломаченка поганим бійцем

14:55, 20.10.2020. Новини 1957

Екс-чемпіон світу: Поразка від Лопеса не робить Ломаченка поганим бійцем

Екс-чемпіон світу з боксу Тімоті Бредлі (33-2-1, 13 КО) вважає , що для Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) ще не все втрачено.

"Ломаченко - фантастичний боєць, давайте не будемо віднімати у нього того, що він зробив у своїй кар'єрі. Одна поразка від суперника топ-рівня не означає, що він поганий боєць. Ломаченко вже зміцнив своє резюме і вніс своє ім'я в історичні книги.

Ломаченко слід спуститися в другій напівлегкій вага, де, як мені здається, йому буде набагато зручніше. Я вважаю, що вага і ударна міць однозначно зіграли роль в бою з Лопесом.

Я захоплююся Ломаченком, тому що він хоче не просто бути хорошим, а стати великим. Він хоче бути бездоганним. Він готовий піти на необхідний ризик, намагаючись увійти в історію. Ти повинен приймати ризик, щоб стати великим, і Лома пішов на це. Він знав, що ризикує всім.

Йому трохи не вистачило, але це нормально. Битва не закінчена. Йому треба спуститися, почекати і повернути впевненість. Він може стати абсолютним чемпіоном у другій напівлегкій вазі.", - сказав Бредлі в ефірі каналу ESPN

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ломаченко сенсаційно програв Лопесу в бою за абсолютне чемпіонство


Теги:Тімоті Бредлі, Василь Ломаченко, Теофімо Лопес

Новини
Більше новин

Читайте також