Портер: Занадто рано організовувати бій Лопеса і Хейні

22:55, 21.10.2020. Новини 837

Портер: Занадто рано організовувати бій Лопеса і Хейні

Екс-чемпіон WBC в напівсередній вазі Шон Портер (31-3-1, 17 KO) висловився щодо можливого поєдинку абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО) та чемпіона WBC Девіна Хейні (24-0 , 15 КО).

"Я вважаю, що занадто рано організовувати бій Теофімо Лопеса і Девіна Хейні. Незважаючи на те, що Хейні володіє титулом WBC, обидва цих боксера повинні ще попрацювати на публіку.

Цей бій потрібно трохи промаринувати. Всі повинні бути добре знають про те, хто такі Теофімо Лопес і Девін Хейні, перш ніж вони піднімуться в один ринг.

Якщо подивитися на нинішній стан справ в боксі, то для цих двох є і більш кращі бої. Їх бій між собою повинен бути великим. Найчастіше люди кажуть: "Ну чого ж вони чекають? Бийтеся, бийтеся, бийтеся!", Але факт полягає в тому, що прямо зараз по телевізору показують кращі моменти з головної ліги бейсболу.

Там не показують кращі моменти бою Ломаченко-Лопес, а тому ще є над чим попрацювати перед тим, як вони вийдуть в ринг. Всі повинні будуть дізнатися про цей бій", - сказав Портер в інтерв'ю FightHype.com.


Теги:Шон Портер, ТеофіМо Лопес, Девін Хейні

Новини
Більше новин

Читайте також