Ємельяненко дав прогноз на бій Усик-Чісора

13:55, 31.10.2020. Новини 2283

Ємельяненко дав прогноз на бій Усик-Чісора

Російський боєць ММА Олександр Ємельяненко дав прогноз на бій Усик-Чісора, який відбудеться вже сьогодні.

"Саня ще не програвав жодного разу. Довів всім і вся, що він крутий і захистив всі свої пояси в першій важкій вазі. Деякі кажуть, що сили в ударі йому не вистачає. Я не згоден. З цим у нього все в порядку. Він просто чекає моменту свого, потім "вирішує". Не думаю, що перехід в іншу вагову категорію якось позначився на його формі. Він так само буде хороший, я вам можу це гарантувати.

Чісора буде влаштовувати шоу. Британцеві потрібні тільки гроші і популярність, а українець реально хоче змагатися з кращими і перемагати. Тут кожен по-різному пріоритети розставляє. Впевнений, що Усик до підготовки підійшов дуже серйозно і вдало провів табір, а ось в Дереку взагалі не впевнений. Думаю, що Усик може нокаутувати в цьому бою, якщо Чісора сильно попре на нього. Не в першому раунді. Звичайно, не в першому і не в другому, але ближче до середини поєдинку. Моя думка тут - дострокова перемога Усика", - заявив Ємельяненко.

Нагадаємо, що поєдинок між Олександром Усиком і Дереком Чісорою відбудеться 31-го жовтня. Прямий ефір бою можна буде побачити на телеканалі РЕН-ТВ.


Теги:Олександр Ємельяненко, Олександр Усик, дерек чізора

Новини
Більше новин

Читайте також