Едді Хірн: Недолік Усика - його розміри, його фізичний недолік

17:55, 01.11.2020. Новини 2995

Едді Хірн: Недолік Усика - його розміри, його фізичний недолік

Промоутер Едді Хірн прокоментував перемогу Олександра Усика (18-0, 13 КО) над британцем Дереком Чісорою (32-10, 23 КО).

"Як на мене, то вийшов реально близький поєдинок, може через те що я сидів біля Хея і Белью. Мені здалося, що і команда Усика вважала, що бій був близьким. Але вони вважають, що Усик переміг комфортно.

У мене було 3:0, може бути 4:1 після 5 раунду. Мені потрібно переглянути поєдинок. Але це був реально близький бій. Це був блискучий бій, який тримав в напрузі. Особливо після перших 3-4 раундів, тому що все дивилися один на одного і говорили: "Оце так".

Для Усика це був відмінний поєдинок для вивчення дивізіону. Він почне звідси. І велику повагу Чісорі, бо це був ще один блискучий бій в хевівейте.

Джошуа хоче битися з Усиком, але його головний фокус зараз на Тайсона Фьюрі. Але він 100% поб'ється з Усиком. Навіть якщо Усик захоче провести ще один бій у цьому дивізіоні.

Джошуа хоче випробувань проти цих супертяжів і Усик це дуже хороший супертяж. Недолік Усика - його розміри, його фізичний недолік. Він непереможний в крузервейті і єдина можливість його поразки - це бої з хлопцями, які занадто великі для нього.

Часом ми це бачили в поєдинку з Чісорою. Але також ми бачили, то, що він пристосувався і дотримувався плану, щоб впорається з пресингом і стилем Чісори, я думаю це теж було чудово", - сказав Хірн.


Теги:Едді Хірн, Олександр Усик, дерек чізора

Новини
Більше новин

Читайте також