Чісора: Я завжди дуже поважав тебе, і може нам доведеться зустрітися знову

0:55, 02.11.2020. Новини 3658

Чісора: Я завжди дуже поважав тебе, і може нам доведеться зустрітися знову

Британський суперважковаговик Дерек Чісора (32-10, 23 КО) у своєму поділився думками після своєї поразки у бою з українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО).

"Ми дуже сильно хотіли перемогти. Я спустошений і розчарований. Але знаєте, ми відійдемо і продовжимо. Сподіваюся, вам сподобався бій. Я роблю це тільки для того, щоб ви були щасливі. Я люблю це.

Олександр Усик, я бачив твій пост, і ти сказав дуже хороші речі. Я ціную це. Я також вдячний твоїй родині і команді за те, що ви принесли свої жертви, щоб бути готовими до війни. Боксерська гра складна, мужик, тільки гладіатори виходять крізь ці канати. Я завжди дуже поважав тебе, і хто знає, можливо, нам доведеться зробити це знову для фанатів в якийсь момент.

Я хочу подякувати всій моїй команду, моїм друзям і сім'ї, які зробили все, що могли, і присвятили свої життя тому, щоб привести мене в кращу форму в моїй кар'єрі. Чесно кажучи, не можу віддячити вам за всіх у повній мірі. Для всіх, хто захоплений цим, ви робите бокс особливим для мене. Я не можу ним насититися. Я дуже скоро повернуся в ринг.

З цією нової ізоляцією, в якій ми знаходимося, будь ласка, будьте добрі один до одного, тому що ми всі зараз боремося. Але ми пройдемо крізь це і повернемося сильнішими. Бережіть себе", - написав Чісора.


Теги:Олександр Усик, дерек чізора

Новини
Більше новин

Читайте також