Арум: Те, що сказав Вайлдер - обман

12:55, 02.11.2020. Новини 1848

Арум: Те, що сказав Вайлдер - обман

Промоутер Боб Арум висловився про звинувачення Деонтея Уайлдера (42-1-1, 41 КО) на адресу чемпіона WBC Тайсона Ф'юрі (30-0-1, 21 КО).

"Для нього звинувачувати Кенні Бейлесса, рефері, і Марка Бреланд, його головного захисника, - це ганьба. Вони діяли належним чином і врятували Уайлдера від подальшого побиття.

По-друге, ця розмова про рукавички ганебна бо треба розуміти ситуацію з ними в штаті Невада, де відбувся бій. За день до поєдинку на зважуванні рукавички передаються комісії, яка їх оглядає. Потім кожна сторона робить те ж, і боєць вибирає пари - одна буде використовуватися в бою, друга на випадок, якщо щось трапиться.

Потім рукавички охороняються комісією, і вони зберігаються в надійному місці, де ніхто не може їх чіпати. У ніч бою інспектор комісії приносить рукавички, на яких кожен боєць підписав своє ім'я, відповідному боксеру, який вже надів затверджені бинти, і рукавички надягають в присутності інспектора, який їх приніс, і інспектора, призначеного в кімнату.

Ніхто, ніхто не може пошкодити рукавички. Я маю на увазі, що те, що він сказав, ймовірно, взято з фільму, який знімався, можливо, в 30-40-х роках, і використовував це як змову, щоб пояснити те, як його грунтовно побив Тайсон Ф'юрі. Це ганебно з його боку - робити щось подібне.

Звичайний фанат цього не розуміє - вони можуть подумати, що ви можете принести свої рукавички на бій і над ними шаманів. З рукавичками такого не може статися, принаймні, в Неваді, де відбувся бій.

Те, що сказав Вайлдер, - обман", - сказав Арум в коментарі сайту badlefthook.com


Теги:Бобо арум, Тайсон Фьюрі, Деонтей Вайлдер

Новини
Більше новин

Читайте також