Тренер Чісори: Я помилився коли сказав, що Дерек переміг Усика

17:55, 06.11.2020. Новини 5015

Тренер Чісори: Я помилився коли сказав, що Дерек переміг Усика

Тренер Дерека Чісори (32-10, 23 КО) Дейв Колдвел змінив свою думку щодо результату поєдинку його підопічного з українцем Олександром Усиком (18-0, 12 КО)

"Я повинен порозумітися. Я помилився. Ви повинні розуміти, що я там не для того, щоб судити, вважати раунди або просто дивитися бій. Коли я вийшов після бою, то сказав так: "Можливо, зараз мною керують емоції, але я думаю, що Дерек вирвав бій". Не знаю звідки з'явилася інформація про 7:5. Я ніколи цього не говорив. Я сказав, що він вирвав його.

Але ви повинні розуміти, що дивитися бій по ТБ і вживу - це різні речі. Ще одна річ - в ранніх раундах Дерек тиснув, а Усик нічого не робив, його удари ніби зупинялися перед особою, яка не потрапляла. А потім по ТБ я побачив, що удари Усика були - він просто доторкався, а коли я був біля рингу не помічав цього.

Так що я піднімаю руки - помилився. Я хотів, щоб Дерек переміг. Але я великий фанат Усика. Ну а мій підрахунок - я не веду записки, так що я помилився. Коли я переглянув бій, то побачив зовсім іншу картину", - сказав тренер в інтерв'ю ютуб-каналу Boxing Social.


Теги:Дерек Чісора, Олександр Усик

Читайте також