Хей: Чісора готовий до бою з Вайтом

0:30, 11.11.2020. Новини 493

Хей: Чісора готовий до бою з Вайтом

Менеджер британського боксера Дерека Чісори (32-10, 23 КО) Девід Хей відреагував на критику в свій бій від суперважковаговика Ділліан Уайта (27-2, 18 КО).

"Я бачив на Sky News велику статтю про те, як Ділліан Уайт критикує кут Чісори. Йому не подобається, що Дереку говорили між раундами, він вважає, що кутовим не вистачало досвіду. Уайт вважає, що у Чісори була слабка команда, через що він нібито і програв бій.

Можливо, Ділліану слід зосередитися на власному тренувальному таборі. Дерек Чісора пройшов 12 раундів з обов'язковим претендентом для Ентоні Джошуа, абсолютним чемпіоном світу в крузервейті програвши йому 7:5.

Чим закінчився останній бій Уайта? Він бився з 41-річним Повєткіним, який бився з ним після нічиєї з Майклом Хантером. Уайт впав без свідомості, він був нокаутований, вирубаний.

Може, Уайт хоче розкрутити поєдинок. Можливо, він хоче третього бою з Чісорою. Я не знаю, навіщо йому це після такого виступу, але якщо він бажає побитися, Дерек повністю відкритий для цього", , - сказав Хей ютуб-каналу iFL TV.


Теги:Девід Хей, Діліан Вайт, Дерек Чісора

Новини
Більше новин

Читайте також