Воррен: Джошуа продемонстрував вразливість, що зробило його бої цікавішими

17:55, 12.12.2020. Новини 479

Воррен: Джошуа продемонстрував вразливість, що зробило його бої цікавішими

Промоутер Френк Воррен прокоментував майбутній бій між чемпіоном WBA, WBO, IBF у важкій вазі Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО) і болгарином Кубратом Пулєвим (28-1, 14 КО), який відбудеться сьогодні в Лондоні.

"Ентоні Джошуа продемонстрував нам свою вразливість, що зробило його бої цікавішими. Тепер ще більше людей хочуть включити його поєдинок, щоб побачити, чи буде він знову протестований, як в торішньому бою з Енді Руїсом.

Мені ж здається, що ми побачимо повторення його виступу в реванші проти Руїса. І я говорю про це з позиції великого фаната Джошуа, незважаючи на те, як люди можуть сприйняти мої слова. Адже він боєць з Великобританії, а значить, я безумовно хочу побачити його успіх, крім поєдинку з Тайсоном Фьюрі, звичайно ж. Я думаю, що ми побачимо схожий виступ сьогоднішнім вечором проти Кубрата Пулєва. Чому? Тому що в цьому поєдинку він може багато втратити, якщо зазнає другої шокуючою поразки в кар'єрі. Адже на горизонті маячить грандіозна титульна сутичка з Фьюрі в наступному році", - сказав Воррен.


Теги:Френк Воррен, тайсон фьюрі, Ентоні Джошуа, Кубрат Пулєв

Новини
Більше новин

Читайте також