Хірн розповів про переговори щодо бою Альварес-Сондерс

9:55, 21.01.2021. Новини 498

Хірн розповів про переговори щодо бою Альварес-Сондерс

Промоутер Едді Хірн розповів про переговори щодо бою між чемпіоном WBС і WBA в суперсередній вазі Саулем Альваресом (54-1-2, 36 КО) та чемпіоном WBO Біллі Джо Сондерсом (30-0, 14 КО).

"Канело цілком може бути найбільшим бійцем нашого покоління. Зараз нічого не заважає Біллі Джо Сондерсу побитися з Альваресом. Ми лише повинні спробувати укласти угоду. На даний момент ми знаходимося в тому положенні, коли не варто розраховувати на прибуток від продажу квитків, через що бійці отримують значно менше грошей. І це не найприємніша тема для обговорення з Біллі Джо Сондерсом.

Він відчуває, що може виграти в цьому бою, але він також хоче заробити пристойні гроші. Тому ми зобов'язані досягти з ним угоди, до чого ми вже близькі. Йому дійсно потрібен цей бій, проте він не збирається виходити на ринг за будь-які доступні засоби. Але якщо Біллі вірить, що він здобуде перемогу, в чому я також впевнений, тоді йому необхідно скористатися цією можливістю. Мені здається, я зможу влаштувати йому поєдинок з Канело на Сінко де Майо", - сказав Хірн.


Теги:Едді Хірн, Сауль Альварес, Біллі Джо Сондерс

Новини
Більше новин

Читайте також