Макгрегор: Моя війна з Хабібом ще не закінчена

18:55, 22.01.2021. Новини 363

Макгрегор: Моя війна з Хабібом ще не закінчена

Екс-чемпіон UFC у двох дивізіонах Конор Макгрегор вважає, що чемпіон промоушену в легкій вазі Хабіб Нурмагомедов вже незабаром втратить своє чемпіонське звання.

"Він не говорив, що хоче побачити щось захоплююче. Це сказав Денна. Так що давайте просто дочекаємося бою. У нас тут досить народу. Багато викликів і важкий бізнес.

Його особисте життя йде вперед, і я не бажаю йому зла. Ми билися в 2018 році, і з тих пір пройшло багато часу. Весь світ знає, що цей бій не закінчений. Ця війна не закінчена.

Спорт потребує того, щоб це відбулося. Люди хочуть, щоб це сталося. От і все. Особисто я зберігаю спокій і йду далі. Я повернувся в легкий дивізіон і покажу світу, як йдуть справи.

Якщо ця людина продовжить ухилятися від конкуренції, він повинен бути позбавлений титулу, а ми повинні розіграти вакантний чемпіонський пояс.

Я впевнений, що саме так все і станеться після нашого з Дастіном бою. Мені буде цікаво почути його відмовки, що він скаже після бою, але я передбачаю, що він буде позбавлений титулу", - сказав Макгрегор.


Теги:Конор Макгрегор, Хабіб нурмагомедов

Новини
Більше новин

Читайте також