Хірн про бій Фьюрі-Джошуа: Нічого важливішого цього моменту вже не відбудеться

17:55, 01.02.2021. Новини 428

Хірн про бій Фьюрі-Джошуа: Нічого важливішого цього моменту вже не відбудеться

Промоутер Едді Хірн висловився щодо майбутнього бою між чемпіоном світу за версіями WBA, WBO, IBF в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (24-1, 22 КО) та чемпіоном WBC Тайсоном Фьюрі (30-0, 21 KO).

"Можна сказати, що я говорю з Джошуа про цей бій кожен день. І я ніколи не бачив його більше сфокусованим, ніж зараз. Це відноситься до них обох. Я бачу в соціальних мережах, що вони обидва працюють як тільки можуть, тому що знають, наскільки це великий бій. Більше цього нічого не буде.

Цей поєдинок найбільш важливий. Це бій за звання абсолютного чемпіона світу і нічого важливішого цього моменту вже не відбудеться. Ви чули коментарі Фьюрі про те, що він нокаутує Джошуа за два-три раунди. Але він знає, що це буде абсолютна війна. Він не зможе розібратися з Джошуа за один раунд, ніякого одностороннього бою не буде.

Ентоні так важко і так сфокусовано працює заради цього поєдинку. Я просто не можу дочекатися цього бою. Ось чому ми цікавимося спортом ще з дитинства, для того, щоб дивитися як б'ються кращі, заради найбільших моментів в спорті - а це якраз таки такий момент. Ми дуже важко працюємо для того, щоб організувати цей поєдинок", - сказав Хірн в інтерв'ю ютуб-каналу iFL TV.


Теги:Едді Хірн, Ентоні Джошуа, тайсон фьюрі

Новини
Більше новин

Читайте також